Главная    Завести дневник   Вступить в групу   Найти спосора   Поиграть в игры   Почитать статьи   Знакомства в мобильном     Добавить в закладки

Як закохатися в хлопця?

31 января 2014, в 20:31

У повітрі пахне весною , в повітрі пахне любов'ю . Хочеться швидше притиснутися до найріднішої і дорогому . До Нього . Як це не хочеться ? Н ? до кого? Та й не відчуваєш ти в повітрі нічого ? А ти спробуй ! Прислухайся до дзвінкої капели і задоволеному цвірінькання птахів , вглядись в іскристі струмки і радісні обличчя перехожих ! Усе ще нічого ? Твоє серце не відгукнулося ніжністю ? Вважаєш , що тобі недоступні почуття? Тоді терміново потрібно тебе лікувати! Цим сьогодні і займеться сайт Красива і Успішна . Не знаєш , як закохатися в хлопця ? Запитай нас !

Як закохатися в хлопця

На жаль , зараз все частіше зустрічаються дівчата , які вважають , що не здатні любити. Виною цьому може бути виховання , оточення , політична обстановка в країні ( тут я , мабуть , перебільшую ) ... та що завгодно може бути причиною ! Але головне ж не це , головне те , що це можна виправити.
А навіщо взагалі це потрібно?

Навіщо взагалі люди один в одного закохуються ? Чи не простіше було б без жодних цих ніжностей і дурних прихильностей ? Навіщо так ускладнювати собі життя? Все тому , що коли не складно - просто , а коли просто , людині стає нудно жити. А це ж так втомлює !

Загалом , як би це не дивно звучало , людина закохується для того , щоб якось урізноманітнити своє життя. А що може урізноманітнити твоє життя більше , ніж введення в нього іншої людини ?

Ти ніколи не помічала , що алкоголіки - найчастіше самотні люди ? А все тому , що вони намагаються хоч якось заповнити своє життя , зробити її різноманітною. Від нудьги починають пити , вживати наркотики , а також влаштовувати п'яні дебоші . Вже краще закохатися , вірно?

Але з головою у вир кидатися не варто , тому, перед тим , як закохатися в хлопця , ти повинна знати , на що підписуєшся . Що ж таке любов ? Хтось каже , що це спорідненість душ; хтось стверджує , що це з'єднання двох половинок , розірваних на небесах ; хтось вважає , що це фізико - хімічний процес , але всі сходяться в одному . Любов - це гостре відчуття необхідності в постійній присутності поруч певної людини і у володінні ім. Ти готова до цього? Тоді вперед!
Що робити , щоб закохатися ?

Вважається , що почуття непідвладні розуму. Можливо, це так . Ось тільки психологи хором стверджують , що запрограмувати серце (або що там насправді відповідає за почуття) цілком можливо. Як ? Про це тобі і розповість сайт sympaty.net .

    Ти ніколи не замислювалася , чому одні люди закохуються часто , інші - майже ніколи ? Чому ми не закохуємося кожен день? Все тому , що готовність закохуватися - це специфічний стан нашого мозку. Мозок влюблива людей сприйнятливий до нових відчуттів , він готовий до них , він жадає їх. Не знаєш , як закохатися в хлопця ? Дізнайся , на чому заснована любов і закоханість. Отже, це:

По-перше , це звичка

Щоб людина стала тобі доріг , щоб у тебе з'явилося бажання бачити його знову і знову , щоб ти відчувала необхідність у ньому , він повинен з'являтися в твоєму житті досить часто. Як би сильно дві людини не ненавиділи один одного , якщо їх змусити співіснувати у власному суспільстві і виконувати одну роботу хоча б півроку , після цього часу вони будуть відчувати одне до одного якщо не любов , то хоча б симпатію.

    Це свого роду рефлекс - ти бачиш людину щодня , ви робите одну справу , у вас з ним одні цілі , значить - він тобі потрібен , і ти без нього ніяк. Цим рефлексом і пояснюється масова закоханість у зірок ТВ - ти бачиш їх кожен день у себе вдома і жити не можеш без передачі / серіалу / кліпу , в якому вони беруть участь.

Саме тому стосунки на відстані заздалегідь приречені на провал. Для любові потрібна постійна підживлення ( візуальна , тактильна , акустична ) , без якої почуття згасають. Тому , ось тобі жартівливий (та не зовсім ) рада : перед тим , як закохатися в хлопця , дізнайся , як далеко він від тебе живе і чи не збирається раптом виїжджати на ПМЖ в іншу країну.
По-друге , цей стан уразливості

Напевно ти чула розповіді на кшталт: «І от мене звільнили з роботи , захворів дідусь , квартиру обікрали , та ще й з ранку я впала в калюжу , зламала каблук і зіпсувала світле пальто ! Я вже думала , що чорна смуга в моєму житті ніколи не припиниться , але тут я побачила Його , хлопця з сусідньої квартири! Я відразу зрозуміла , що це - Він ». І неважливо , що « Він » в цьому будинку живе з самого свого народження.

    Мораль історії в тому , що ми закохуємося тільки в моменти нашої емоційної вразливості . Уразливі ми можемо бути через якісь неприємностей ( звільнення, хвороба дідусі , матеріальні втрати , зіпсоване пальто) . Уразливі ми можемо бути через невпевненість у собі ( а чи гідна я була цієї роботи? Не з моєї Чи вини захворів дідусь ? Всі сміються над моїм брудним пальто !) . Уразливі ми можемо бути через гострого почуття самотності і жалості до себе (і ніхто ж не допоміг піднятися з цієї калюжі !) .

У моменти уразливості , коли ми не знаємо , що робити , нам потрібен хтось поруч. Хтось , хто пошкодує , підтримає , допоможе - загалом , захистить від агресивного зовнішнього світу.

Але як закохатися в хлопця, якщо все начебто нормально ? І робота гідна, і в сім'ї всі здорові , і з усіма відносини нормальні - начебто ніяких дратівливих чинників? А ніяк! - Відповім я . Ось тільки не буває такого , щоб зовсім без дратівливих чинників. Найстрашнішою хворобою сучасного світу називають самотність. Майже кожен самодостатня людина «без дратівливих чинників» схильний до цієї хвороби.
По-третє , це екстремальні відчуття

Адреналін - ось він , наш герой! Давай розглянемо , як виділився під час стресу адреналін діє на наш організм. Серце стукає , як скажене , дихання частішає , повітря не вистачає , голова починає кружляти , ти починаєш хвилюватися ... На думку мозку , приблизно це ти повинна відчувати не тільки під час стресу , а й коли тобі хтось шалено подобається.

Тому , якщо під час стресу ( стресова ситуація може бути будь-який - політ на літаку , заняття скелелазінням , здача річного звіту) в твоєму оточенні виявляється хоч скільки гідний чоловік , мозок помилково пов'язує твоє стресовий стан з присутністю цього Чоловіки і видає: та ти , люба , закохалася !

    Не знаєш , як закохатися в хлопця ? Просто більше озирайся по сторонах, коли нервуєш !

 У кого закохуватися -то?

Перед тим , як закохуватися в якого-небудь хлопця , ти повинна також зрозуміти , в кого ми закохуємося . Дослідження показують , що для чоловіків важлива краса , а для жінок - соціальна забезпеченість.

    Однак це зовсім не означає , що жінки з короткими ногами та чоловіка без квартири - машини- роботи будуть самотні у віки вічні . Як ти , напевно , вже помітила , люблять усіх : красивих і не дуже , багатих і бідних , здорових і хворих , добрих і жорстоких . А все тому , що наш мозок - досить складна штука , та для кожного об'єкта в матеріальному світі він складає свій власний ідеал , наділений найрізноманітнішими властивостями. Існує в твоїй голові і образ ідеального чоловіка . І , навіть якщо ти сама того не підозрюєш , твій мозок наділив його не тільки грошима і соціальним статусом , все набагато складніше.

І як же тоді закохатися в хлопця , якщо десь на підкірці захований незрозуміло який ідеал ? Справа в тому , що ми рідко закохується в ідеал. Просто тому , що його не знайти. Але коли ти підсвідомо готова закохатися , твій мозок порівнює кожного чоловіка з твого оточення і образом ідеалу. І , якщо він знайде достатню кількість збігів , ти закохуєшся .
Як закохатися в хлопця - розглянемо на прикладі

Як ти вже зрозуміла , твоя закоханість залежить від того , наскільки ти готова конкретно зараз закохуватися і наскільки цей хлопець відповідає твоєму ідеалу. Припустимо , що хлопець дуже навіть відповідає . Що ж робити , щоб закохатися ?

    По-перше , створи потреба . Систематичність і регулярність - ось , що важливо . Якщо твій обранець не працює з тобою на одній роботі , устрій так , щоб ви частіше траплялися один одному на очі. Ставати зайво настирливої і кожен день призначати побачення , втім , не варто - не захоплюйся , так ти його тільки відштовхнеш . Почни з того , що ви будете періодично проводити час один з одним - раз на місяць , раз на два тижні , щотижня. Нагадуй зрідка йому про себе - щоб не забував , що ти є. В результаті і він , і ти будете відчувати потребу в постійних зустрічах.
    По-друге , підготуй себе . Ти повинна бути морально готова до закоханості. Ти повинна сприймати свого обранця людиною, яка рятує тебе від чогось - від самотності , від нудьги , від невміння починають комп'ютер , вкрутити лапочку , їсти паличками або малювати.
    По-третє , додай стресову ситуацію. Чоловік повинен бути захисником , тоді жінка закохається в нього. Хочеш закохатися ? Сходи зі своїм обранцем на американські гірки , в аквапарк або в кімнату жаху - в будь-яке місце , яке викликає одночасно і страх , і захоплення. Тут, звичайно , головне , щоб чоловік сам не злякався.

Ця стаття написана для тих , що несамовито хоче , але не знає , як закохатися в хлопця. Але хитрі дами можуть використовувати цю статтю і в своїх корисливих цілях. Правила « влюбляемості » однакові і для жінок , і для чоловіків. Трійця « звичка -уразливість - стрес » діють на всіх. Її використання може і закохати тебе , і закохати в тебе - все залежить від твоїх власних дій і намірів.

Головне , добре запам'ятай: почуття - не іграшки . Не варто маніпулювати людьми заради власного задоволення , це нікому не приносить щастя .

Ваше имя
Эл. Почта
Перейти к знакомству
Интересное почитать по теме

    

Важна ли накрутка просмотров на youtube? Сейчас очень сложно найти пользователя Интернета, который бы не пользовался социальными сетями. ... Комментариев пока нет.
Обувь Roberto Botticelli Современная фабричная обувь в значимой ступени не подходит стандартам качества. Как мужскую, так ... Комментариев пока нет.
Химчистка на дому ЧТО ДЕЛАТЬ С ЗАПАЧКАННОЙ МЕБЕЛЬЮ? Ремонт Вы получите новую «шкурку» Вашему любимому ... Комментариев пока нет.
Экономим на покупке бытового оборудования. Как купить бытовую технику хорошего качества сэкономив при этом деньги? Любая бытовая техника, ... Комментариев пока нет.
Перевод письма другу или возлюбленному из-за границы В последние десятилетия все больше связей между молодыми (и не очень) людьми из разных стран, ... Комментариев пока нет.
Супружеская жизнь, как уйти от измены Сайт знакомств стал очень популярным способом найти свою вторую половинку. Статистика упорно ... Комментариев пока нет.
Создайте своему балкону индивидуальный образ с помощью ограждений Сегодня многие собственники жилой и коммерческой недвижимости уделяют большое внимание ее ... Комментариев пока нет.
Электроэпиляции. Что это и где пройти обучение Электроэпиляция — самый проверенный и изученный временем метод удаления волос насовсем. ... Комментариев пока нет.
Суши – японское блюдо не только для еды, но и для размышлений Суши – это блюдо, которое состоит из продуктов позволяющих насытить организм полезными ... Комментариев пока нет.
Футбольная экипировка: выбираем перчатки для вратарей Футбол – это именно та игра, в которую играют уже не одно десятилетие. Для игрового ... Комментариев пока нет.
Авторские права
Копирование статей с сайта возможно только при установке прямой html-ссылки на сайт сайт знакомств и любви Loveforall.Org.Ua, открытой для индексирования! Копирование без соблюдения авторских прав, будет преследоваться по закону!
Ищите себе девушку в - смотрите фото, вы можете просто познакомится и пообщаться. Пригласить на свидание. Самые красивые парни в вашем городе, вы можете просмотреть каждую анкету, написать сообщение и познакомиться.