Як закохати в себе хлопця

3 марта 2014, в 23:08

Ви зловили себе на думці , що недозволено багато думаєте про нього ! ? Швидше за все це закоханість або може бути навіть любов . Одна справа коли він проявляє до вас знаки уваги , а інше коли він не відчуває до вас почуття взаємності або , що ще гірше , вважає вас своїм другом.
Якщо ви не можете спокійно жити , постійно думаючи про нього , як тільки відкриваєте вранці очі і до тих пір , поки не заснете , а тим більше якщо він вам ще й сниться , то залишати цього так не можна. Любити в таємниці і мучаться , приховуючи свою любов - нерозумно , тому вам необхідно діяти.
Як закохати в себе хлопця
Любов чи ні
Перед тим як робити якісь дії задумайтеся над своїми почуттями , може бути , ви плутаєте любов з примхою . Вашим істинним бажанням є сам факт завоювання чоловіки і закохати його в себе , а не те щоб побудувати з ним стосунки. У такому випадку постарайтеся побороти в собі почуття егоїзму і примхи , якщо раптом такі є.
Дуже часто буває так , що дівчата придумують собі образ чоловіка , який їм сподобався , де він мало не ідеальний , але насправді він може бути зовсім іншим . Тому , якщо ви мало знаєте людину , постарайтеся максимально дізнатися його внутрішній світ , так як часом зовнішність буває занадто оманливою. Наприклад , обіграйте ситуацію таким чином , щоб він запросив вас в кафе , де ви зможете ближче пізнати один одного.
Тепер давайте розглянемо безпосередньо способи , як закохати хлопця в себе . Способи увазі те , що ви з об'єктом своєї любові добре спілкуєтеся і знаєте один одного.
Поради як закохати в себе чоловіка
    Не будьте нав'язливою
    Найперша помилка , яку роблять дівчата , починають бігати за об'єктом любові і стають настирливими , а цього категорично робити не можна. Чоловік чи хлопець сам повинен зрозуміти , що відчуває до вас почуття , після чого , повинен знову-таки сам зробити перший крок на зближення , і почати за вами доглядати.
    зацікавте улюбленого
    Вашій коханій людині повинно бути цікаво з вами. Для цього постарайтеся знайти спільні інтереси , а якщо ж таких немає , то почніть захоплюватися його інтересами.
    Як закохати в себе чоловіка
    Будьте скромні
    Не можна сказати що всі , але переважна більшість чоловіків , для створення сім'ї та серйозних стосунків , шукають скромних дівчат. У поняття скромності вкладається дуже велике значення :
    «Не розкручуйте » хлопця
    У першу чергу нічого не вимагайте від хлопця , особливо щоб він платив за вас постійно і робив подарунки. Одна справа , коли він розплатився за вас обох у ресторані - це має бути правилом для чоловіка , а інше коли ви змушуєте його витрачати гроші. Будучи в ресторані не потрібно замовляти занадто дорогі страви , враховуйте фінансовий стан свого кавалера.
    Чи не пред'являйте претензій
    Якщо він вам не подзвонив вчора , може бути він дійсно був зайнятий , і це не привід починати образливі мови. Якщо ви дійсно чекали його дзвінка і хочете йому про це сказати , підходите до цього з іншого боку , сказавши йому про це сумним голосом : «Я так чекала твого дзвінка вчора ... ».
    Не будьте надмірно розкутою
    Не потрібно розповідати яка ви хороша і займатися саморекламою , перераховуючи свої достоїнства і розхвалюючи себе , прийде час і ваш коханий сам в цьому переконатися , тут головне не словом , а ділом . Ведіть себе пристойно , не потрібно відкрито спокушати свого супутника , це навпаки тільки зашкодить вам.
    Він повинен відчувати себе вільно
    Чому чоловіки дорожать своєю свободою ! ? Тому що їх ніхто не « пиляє » за те , що він вирішив провести вечір у компанії друзів. Так , хоч вас це і дратуватиме , і ви будете його ревнувати , але поки ви з ним не перебуваєте у відносинах , цей період потрібно просто тримати себе в руках.
    Як зробити щоб хлопець у тебе закохався
    Давайте вам обом відпочити один від одного
    Закохані дівчата іноді ні на крок не відходять від хлопців , пишуть , телефонують і постійно шукають зустрічей. Чи не набридайте коханому , хай він встигне скучити . Наприклад , скажіть, що у вас справи і не пишіть йому якийсь час , нехай він за скучить і зрозуміє , що йому погано без вас , а можливо він навіть почне ревнувати.
    Будьте жіночною
    Дівчата завжди хочуть здаватися сильними духом в очах чоловіків , це правильно , але хоча б зрідка ви повинні проявляти слабкість і бути ранимою , щоб чоловік відчував себе вашим захисником і розумів , що така сильна дівчина як ви потребуєте його підтримці та чоловічому плечі .
    Будь-який чоловік потребує жіночої ласки , тому завжди підтримуйте його , ніжно обіймайте і цілуйте . Коли ви здійснюєте прогулянку , намагайтеся взяти свого кавалера під руку , тактильні дотику дуже зближують .
    Дайте йому відчувати себе комфортно поряд з вами
    Він чоловік , а стало бути , він має приймати всі рішення , але це не означає , що ваша думка не повинно враховуватися. Протягом робочого дня , під час перерви , запитайте у свого коханого як у нього справи. Якщо ж у нього заплановано якусь важливу справу , то обов'язково дізнайтеся , як все пройшло .
    Робіть чоловікові комплементи , їм теж це приємно. Необов'язково це мають бути компліменти про зовнішній вигляд , наприклад , ви можете сказати , що вам з ним цікаво , добре , що він дуже розумний і т.п.
    Не квапте події
    Не потрібно завойовувати любов чоловіка сексом , з цього в 90 % випадків нічого хорошого не виходить , крім того що він вас на наступний ранок розчарується і вважатиме легкодоступною.
    І ще одне , не потрібно після першого поцілунку знайомити його зі своїми батьками , це може його відлякати . Також по можливості не знайомте його зі своїми подругами , поки ваші відносини не зміцніли.
Психологія як закохати в себе хлопця
Психологія як закохати в себе хлопця
Як закохати в себе одруженого чоловіка
Звичайно , бажання закохати в себе одруженого чоловіка дуже дивне , так як , по суті, ви хочете розбити сім'ю , але будемо вважати , що ваш улюблений нещасливий у шлюбі і ви не можете спокійно на це дивитися , а хочете зробити його щасливим.
Одруженим чоловікам не вистачає різноманітності , нових емоцій , пристрасті , в кінці кінців. Тому ваше основне завдання дати йому все те, що проходить після декількох років спільного життя. Почніть з ним фліртувати і надавати знаки уваги , ваш зовнішній вигляд повинен зводити його з розуму , але при цьому ви не повинні бути вульгарною.
Перебуваючи з вами , чоловік повинен почувати себе вільно , постарайтеся допомогти йому забути про всі проблеми і тяготи . Коли чоловікові буде душевно добре з вами , і ви йому дасте все те , чого йому не вистачає в сімейному житті , бути може , вам вдасться закохати його в себе .
Як закохати в себе хлопця , якщо він кохає іншу
Досить складна ситуація коли хлопець відчуває сильні почуття до іншої дівчини . Але , принаймні , спробувати поборотися за свою любов коштує , це краще ніж просто сидіти , склавши руки , і страждати .
Почніть постійне спілкування з хлопцем , для цього можна використовувати як соціальну мережу і смс- повідомлення, так і просто созваниваться . У даній ситуації принцип « брати бика за роги» не підходить , спершу вам необхідно стати для хлопця одним, а точніше подругою , з якою йому буде цікаво спілкуватися. Не потрібно робити якісь зайві дії , тобто знов-таки , не проявляйте настирливості , все має виглядати максимально природно , що вас пов'язує тільки дружнє спілкування .
У певний момент спілкування має зайти , як кажуть «занадто далеко » , щоб хлопець зрозумів , що ваші відносини переходять з дружби в почуття. Після цього вашим завданням буде дочекатися того моменту , коли в їхніх стосунках з дівчиною станеться сварка. Коли це трапитися , запросіть його в кафе або просто прогулятися. Тоді , в самий відповідний і трепетний момент , спровокуйте поцілунок , який приведе вас до вашої мети .
Як закохати в себе однокласника
Як закохати в себе однокласника
Закохати однокласника можна двома способами. Перший спосіб , це коли ви почнете надавати йому недвозначні знаки уваги , звичайно ж , не бити підручником по голові , а наприклад , завжди бути милою в спілкуванні , посміхатися і т.п. Таким чином , ваш однокласник повинен зрозуміти , що він вам подобатися і бути може , відповість вам взаємністю.
Другий спосіб , це почати дружнє спілкування . Скоріш за все ваш однокласник користується соціальними мережами , тому кращий спосіб дружньому зблизитися почати з ним спілкування там , якщо у вас це не виходить зробити в школі , так як у школі поговорити тет навряд чи у вас буде можливість , а в мережі - да. Отже, коли ви почали спілкуватися , то якщо ви живете в одній стороні , почніть ходити разом до школи і зі школи. Якщо ваш коханий однокласник не " амеба » то, звичайно ж , в такій ситуації розтане і закохається в вас.
Як закохати в себе хлопця по листуванню
Бич нашого суспільства - інтернет- листування і віртуальна любов . Якщо ж так сталося, що ви закохалися в хлопця через інтернет , з яким ведете листування , і хочете його в себе закохати , то з одного боку це складно зробити , але у вас буде перевага . Складність у даному випадку полягає в тому , що як не як , а ви є віртуальною і закохуватися в дівчину , яка живе в зовсім іншому регіоні - утопія. Перевагою є те , що ви можете створити в інтернеті образ ідеальної дівчини , все , що вам потрібно - це правильно побудувати ваше спілкування і подати себе.
Побудуйте ваше спілкування таким чином , щоб , коли у вашого коханого з'явиться вільна хвилинка , йому хотілося написати вам . Цікавтеся його справами , підтримуйте його , діліться всім новим , наприклад , купивши нову сукню , надішліть йому фото в ньому і запитайте його думки , це стосується й інших речей , але робіть це тоді , коли хлопцеві це цікаво. Більше романтики в спілкуванні і ніжності і тоді у вас вийде домогтися його любові.

Ваше имя
Эл. Почта
Начать
Интересное почитать по теме

    

Обувь для детей Когда покупать первую обувь?Перед многими родителями часто встаёт такой вопрос: "Когда именно ... Комментариев пока нет.
Знакомства. Главное – быть собой Основное правило искусства соблазнения гласит: «Будь собой!».Есть в психологии такое ... Комментариев пока нет.
А знаете ли вы, кто является основными покупателями интим шопа? Для начала давайте выясним с чем у людей ассоциируется слово интим шоп.  Большинство ... Комментариев пока нет.
Как правильно играть в техасский холдем При игре в Техасский Холдем очень важны хорошая стратегия, чувство такта и развитая интуиция. ... Комментариев пока нет.
Металлические топки В последнее время все большее распространение получают металлические топки. Для их изготовления ... Комментариев пока нет.
Строительство камина в индивидуальном жилом доме C чего же лучше всего начать строительство камина в индивидуальном жилом доме? Чтобы обеспечить ... Комментариев пока нет.
И ПОРНО, И ЗАДОРНО! "Ну почему мужчинам так нравится порно - секс зрелых ? Там ведь все время одно и то же ... Комментариев пока нет.
Что хочет женщина Часто ли Вам приходилось слышать, что карьера - не женское дело, что женщина не может быть ... Комментариев пока нет.
Рисовая диета Рис – идеальный продукт для похудения. Поэтому тем, кто хочет худеть правильно и ... Комментариев пока нет.
Эротический массаж Все мы знаем о полезности массажа, однако немногие употребляют в собственной жизни эротический ... Комментариев пока нет.
Теги
1950-1953 аренда квартиры посуточно армия сша аюрведическая медицина влюбить в себя парня война в корее закохати в себе жнку знайомство в нтернет как влюбится как найти друга в интернете как накормить любимого как покупать со скидками как правильно целоваться как сделать объявление как стать женственной как сходить в баню корейская война красота морская пехота найти парня своей мечты не туда зашла побороть страх общения почему же я еще не замужем почему любят цирк почему многие мужчины лгут профлактика стресу ревность свидание из кошмара сколько живет любовь случай в постели уход за бровями хочу уже пятницу чешки чоловкам жнкам чосин як закохатися в хлопця як закохатися за 15 хвилин як знайти партнера для сексу як знакомиться в нтернет як познайомиться з хлопчиком як розлюбити остаточно як утримати хорошого чоловка як чому закохуються
Авторские права
Копирование статей с сайта возможно только при установке прямой html-ссылки на сайт сайт знакомств и любви Loveforall.Org.Ua, открытой для индексирования! Копирование без соблюдения авторских прав, будет преследоваться по закону!
Ищите себе девушку в - смотрите фото, вы можете просто познакомится и пообщаться. Пригласить на свидание. Самые красивые парни в вашем городе, вы можете просмотреть каждую анкету, написать сообщение и познакомиться.