Главная    Завести дневник   Вступить в групу   Найти спосора   Поиграть в игры   Почитать статьи   Знакомства в мобильном     Добавить в закладки

Як закохати в себе хлопця: п'ять ключових моментів

10 марта 2014, в 21:07

Ми , дівчата , читаючи журнали , любовні романи і просто розпускаючи плітки між собою , постійно намагаємося з'ясувати " як закохати в себе чоловіка " . Природно , на цей хвилюючий для нас питання немає універсальної відповіді , - у всіх свої удачі і промахи , та й чоловіки на різні прийоми реагують по- різному. Цього разу ми вирішили вдатися до чоловічого думку з цього приводу. Вийшло , на наш погляд , досить цікаво і пізнавально. Читаємо , усвідомлюємо , коригуємо свою поведінку.

п'ять кроків до того , щоб по вуха закохати його в себе / shutterstock

Багато моїх подружки часто запитують " як закохати в себе чоловіка ? " . Я раніше відмахувався , але в результаті зрозумів - марно відмахуватися від жінки , якщо їй щось від тебе потрібно , краще дати їй те , що вона хоче , інакше вона ніколи від тебе не відстане . Дівчата , відкриваю вам перший і головний секрет - немає єдино правильного і дієвого способу закохати в себе хлопця , але ви можете зробити кілька кроків , які , якщо слідувати їм правильно , приведуть вас до мети. Отже ...

1 . привабливість

Це перший і один з найважливіших кроків . У 99 % випадків інтерес чоловіка до тебе зумовлений твоїм зовнішнім виглядом. Якщо ти не приваблива , у тебе дуже мало шансів звернути на себе увагу. Це не означає , що ти повинна виглядати як Скарлетт Йоханссон , тому що краса сама по собі не є єдиним компонентом. Це лише добавка до твоєї впевненості та поваги до себе. Догляд за собою , тим не менш, дуже важливий, незважаючи на те , як довго ти знаходишся у відносинах . Базові фізичні навантаження та вправи не тільки будуть підтримувати фігуру , а і твій настрій . І це не означає , що ти повинна катувати себе дієтами або скаженими фітнес -програмами. Просто знайди те , що тобі дійсно подобається , і займайся цим , будь то біг по 15 хвилин на день , йога або вправи з гантелями будинку. Головна ідея в тому , що якщо тобі це подобається , то ти легше до цього звикнеш і будеш робити це із задоволенням.

Плюс завжди пам'ятай про деякі наукових фактах:

- Червоні губи. Вчені стверджують , що дівчата , які користуються червоною помадою , визнані більш привабливими. Чому ? Це чітка ознака здатності створити здорове потомство.

- Підведені очі . Туш , олівець для очей , - все це створює контраст і більш яскраво подає твою чуттєвість.

- Здорові локони. Волосся - ось на що , всупереч різним твердженнями , чоловіки звертають увагу в першу чергу. Волосся виділяють феромони . Так що здорові , пишні і блискуче волосся - це індикатор твого відмінного здоров'я і помічник у залученні чоловіків.

- Рум'яні щоки. Ще одна ознака жіночності і здібності до народження потомства.

І не забувай про свій гардероб . Завжди важливо одягатися так , щоб викласти себе в кращому вигляді. Ніколи не натягуй на себе те , в чому не відчуваєш себе зручно. Чоловіки не сліпі , вони це помічають і не знаходять привабливим .

Всі ці прийоми можуть бути використані кожною жінкою , так що мотай на вус.

2 . Не будь занадто серйозна з чоловіком

Коли напруга між вами тільки зростає , ви починаєте більше спілкуватися , листуватися , телефонувати , але ще не зовсім знаєте , до чого це йде . Не зациклюйтеся , будь простіше . Не втрачай голову, не лад планів і не доводь себе до нервів. Більш того , не відмовляйся від спілкування з іншими чоловіками і від можливостей тільки тому , що в твоєму житті з'явився той , хто дуже сильно тебе цікавить. Важливо мати варіанти й давати чоловікові свободу , щоб він хотів до тебе повертатися . І останнє - припиняй перевіряти свій телефон кожну секунду , він цього частіше тобі писати не стане !

3 . Залишайся незворушною і май своє життя

Навіть якщо між вами все стає серйозно , ви частіше бачитеся , більше говоріть і відчуваєте більш глибокий зв'язок , тримай себе під контролем. Продовжуй жити тим же життям , якої жила до зустрічі з ним. Так , приділяй йому трохи більше часу , але не вибудовуй все життя навколо нього. Продовжуй бачитися з друзями , ходити в клуби , спортзал ... Загалом , роби все те, чим ти займалася до того , як він з'явився у твоєму житті. Є один невеликий секрет - ти привернула його також тим , що ти цікава і зайнята своїм життям дівчина. Може він до цього зустрічався з убогою панянкою , а ти зовсім інша. Чи не перетворюється на подобу його убогій колишньої тільки тому , що тепер у тебе є чоловік .

4 . Пора повісити ярлик

Дуже важливо усвідомлювати - ти хочеш бути з ним? Саме з ним , а не з будь-яким іншим чоловіком ? Ти повинна продумати це питання від і до , щоб зрозуміти чого конкретно ти хочеш від цього чоловіка . Ми , чоловіки , любимо , коли нас обожнюють і оцінюють по достоїнству. Це дивовижне відчуття - бути з тією жінкою , яка і справді мене хоче , незважаючи на всі мої недоліки і промахи. З іншого боку , якщо жінка просто хоче зустрічатися хоч з ким-небудь , для нас це явна ознака того , що з нею зв'язуватися не варто. Ми знаємо , що якщо вона вже настільки зневірилася , то будь-який чоловік зможе заповнити порожнечу в її житті , і жодному чоловікові це , на жаль, не лестить .

Більшість жінок потрапляють у пастку " задоволення мати бойфренда " і навіть не знають , з ким вони зустрічаються. Коли чоловік відчуває , що ти вважаєш його особливим , що ти робиш його життя кращим , він не стане уникати офіційності відносин .

Якщо ти все робиш правильно , а він до цих пір не дав вашим відносинам визначення і позитивний ярлик , йди від нього ! Якщо він і справді любить і цінує , то ніколи не дозволить тобі піти.

5 . Дай йому те , чого він хоче - позитивну оцінку , вдячність і повагу

Чоловічий погляд такий - повагу і твереза оцінка один одному є базою будь-яких відносин . Всього , чого дійсно хоче чоловік , - це зробити жінку , яку він любить , щасливою , і відчувати , що вона цінує те , що він для неї робить. Якщо ти цінуєш свого бойфренда навіть у хвилини промахів і слабкостей , він буде хотіти тебе ще більше. Цінувати потрібно по -справжньому , тому що неважливо як багато він робить для тебе , важливо те , що йому потрібно відчувати те , що ти це цінуєш . Чим більше ти щедра на подяку і позитивні оцінки , тим краще.

Для багатьох чоловіків ідеальна жінка це та , яка повністю щаслива з ними. Якщо ти дійсно з ним щаслива , розумієш, який людина перед тобою і приймаєш його з усіма позитивними і негативними сторонами , він не зможе не любити тебе .

Ось і все що я можу сказати. Якщо будеш дотримуватися всіх цих пунктів , чоловік , який тобі подобається , не зможе встояти. А як же ще ? Він тільки що знайшов ідеальну жінку !

Ваше имя
Эл. Почта
Перейти к знакомству
Интересное почитать по теме

    

Важна ли накрутка просмотров на youtube? Сейчас очень сложно найти пользователя Интернета, который бы не пользовался социальными сетями. ... Комментариев пока нет.
Обувь Roberto Botticelli Современная фабричная обувь в значимой ступени не подходит стандартам качества. Как мужскую, так ... Комментариев пока нет.
Химчистка на дому ЧТО ДЕЛАТЬ С ЗАПАЧКАННОЙ МЕБЕЛЬЮ? Ремонт Вы получите новую «шкурку» Вашему любимому ... Комментариев пока нет.
Экономим на покупке бытового оборудования. Как купить бытовую технику хорошего качества сэкономив при этом деньги? Любая бытовая техника, ... Комментариев пока нет.
Перевод письма другу или возлюбленному из-за границы В последние десятилетия все больше связей между молодыми (и не очень) людьми из разных стран, ... Комментариев пока нет.
Супружеская жизнь, как уйти от измены Сайт знакомств стал очень популярным способом найти свою вторую половинку. Статистика упорно ... Комментариев пока нет.
Создайте своему балкону индивидуальный образ с помощью ограждений Сегодня многие собственники жилой и коммерческой недвижимости уделяют большое внимание ее ... Комментариев пока нет.
Электроэпиляции. Что это и где пройти обучение Электроэпиляция — самый проверенный и изученный временем метод удаления волос насовсем. ... Комментариев пока нет.
Суши – японское блюдо не только для еды, но и для размышлений Суши – это блюдо, которое состоит из продуктов позволяющих насытить организм полезными ... Комментариев пока нет.
Футбольная экипировка: выбираем перчатки для вратарей Футбол – это именно та игра, в которую играют уже не одно десятилетие. Для игрового ... Комментариев пока нет.
Авторские права
Копирование статей с сайта возможно только при установке прямой html-ссылки на сайт сайт знакомств и любви Loveforall.Org.Ua, открытой для индексирования! Копирование без соблюдения авторских прав, будет преследоваться по закону!
Ищите себе девушку в - смотрите фото, вы можете просто познакомится и пообщаться. Пригласить на свидание. Самые красивые парни в вашем городе, вы можете просмотреть каждую анкету, написать сообщение и познакомиться.