Главная    Завести дневник   Вступить в групу   Найти спосора   Поиграть в игры   Почитать статьи   Знакомства в мобильном     Добавить в закладки

Як познайомитися з дівчиною в інтернеті

13 января 2014, в 17:48

Інтернет відкрив людству величезний інструмент для знайомства і налагодження соціальних зв'язків - соціальні мережі. «В контакті» , «Фейсбук» , навіть ЖЖ або Нульчан можна використовувати для пошуку і знаходження спорідненої душі - досить зробити перший крок , а за ним ще кілька . Ця стаття містить десять простих порад по тому , як познайомитися з дівчиною в інтернеті .

 


Перевірена керівництво по знайомству з жінкою в «Контакті » та інших соцмережах

Для початку визначте , чи є у вас взагалі мотивація до того , щоб познайомитися з дівчиною. Якщо її немає , але вам дуже хочеться , скористайтеся нашими порадами про підвищення мотивації .

Знайомство з дівчиною через інтернет мало чим відрізняється від знайомства в « офлайні ». Єдина відмінність віртуального середовища - всі жінки тут під рукою , а часто навіть як на долоні.

    Підберіть якісну фотографію профілю

    У соціальних мережах , в тому числі і в « Контакті» , зустрічають по одягу , як і в житті . Фотографія профілю - перше, що вона побачить , зайшовши на вашу сторінку. Вимоги до фотографії прості: ніяких голих торсів , ніяких дорогих машин сусіда , ніяких « вб'ю рідних , вб'ю друзів». Тільки фотографія із зображенням вас одного , бажано знята на дзеркальний фотоапарат або просто прямими руками.
    І взагалі приведіть в порядок свої фотографії

    Напевно ви відзначені на фотографіях з п'янок і подібних заходів. Зніміть ці позначки або як-небудь ще скрійте такі фотографії від очей непосвячених. Мова йде про і будь-яких інших сумнівних зображеннях. Наприклад , фотографію , де ви стоїте в обнімку з моделями на виставці , доведеться видалити. Замість неї підберіть кілька різнопланових знімків з вашого життя - як ви працюєте , вчитеся , ловите рибу , займаєтеся . Зрозуміло, ніяких «колишніх ».
    Заповніть профіль правдивими фактами про себе

    Якщо ви шукаєте дівчину , якій тільки недавно підключили інтернет , можете залишити в профілі розхожі цитати Стіва Джобса та інших персонажів. В іншому випадку спробуйте зібрати щось своє. Наприклад , виберіть запам'яталися слова своїх улюблених письменників. Інтелігентну і витончену жінку притягнуть артхаусні назви в «улюблених фільмах ». Додатковий бонус - вони ж відштовхнуть невігласа . Музика , книги , ігри - напишіть так , як є насправді. Ви ж шукаєте споріднену душу , а не богиню в леопардових лосинах.

Реклама сайту Match.com в лондонському метро

Match.com - найбільший сайт знайомств через інтернет. Фото bixentro з Flickr

    Приберіть з анкети все сміття

    До нього відносяться « цікаві сторінки » , розважальні програми. Попрощайтеся з « Коктейль одному » , « лицемірством » , « Кращими цитатами всіх часів і народів» , « Скаженими пандами , вмираючими стоячи» . Якщо ви закинули вудку на велику рибу , чи повинна вона знати , що всі ваші розумні думки - всього лише перекладення цитат Гарсії Маркеса , якого ви навіть не читали ? Втім , підписка на паблік « Ведомостей » або « Коммерсанта » тільки додасть вам ваги.
    Зберіть соціальні докази

    Інакше це називається « сошиал пруф ». Поняття означає набір зовнішніх ознак , за якими про вас можна судити як про відбувся в суспільстві людині. Стосовно до знайомству з жінкою соціальним доказом можуть бути фотографії , де ви перебуваєте в компанії красивих жінок , і наявність таких у вас в друзях.

    Якщо ж ваша стіна регулярно поповнюється музикою і записами ваших знайомих дівчат , це величезний плюс до того , що вас сприймуть як знайшов своє комфортне місце в соціумі.
    Додайте побільше друзів

    Ви ходили в дитячий сад , вчилися в школі , в університеті , напевно відвідували якісь гуртки чи складалися в громадських організаціях. Додайте всіх , з ким коли-небудь обмінювалися хоча б парою фраз. Якщо не хочете бачити весь цей народ у своєму рідному профілі , створіть новий , а старий залиште для «своїх». Завдання - набрати якомога більше друзів , щоб забезпечити вам максимальне охоплення .
    Слідкуйте за коментарями у друзів

    Ви додали багато людей , тепер ви бачите всі їх оновлення. Цимес у тому , що в цих оновленнях живуть друзі друзів , серед яких є і подруги. Якщо вам сподобалася одна з них , дайте відповідь що-небудь на її коментар . Краще , якщо це буде якийсь жарт або стьоб - головне дати їй пожартувати вам у відповідь . Пари фраз достатньо , щоб справити враження або просто запам'ятатися симпатичній дівчині , яку ви обрали.
    Надішліть їй запит на додавання

    Ви розговорилися в коментарях , ви дозволили їй проявити своє почуття гумору. Тепер вона готова додати вас у друзі . Пошліть їй запит зі словами типу « мені сподобалося , як ми розговорилися , я вирішив додати тебе в друзі». Зрозуміло, він буде схвалений. Якщо раптом цього не станеться - нестрашно .

    У світі залишається ще три мільярди жінок , і навіть якщо з них відняти старих , некрасивих , зайнятих , тупих і живуть в іншому місті , все одно вистачить по дві вам і всім вашим друзям .
    Коментуйте її статуси і фотографії

    Йдеться про коментарі в тому стилі , в якому ви коментуєте оновлення своїх близьких друзів. Тут доречні і стьоб , і питання, і незгоду . Якщо вона розмістила фотографію себе з дакфейсом , не будете ж ви хвалити її красу? Одночасно не варто зловживати з коментарями. Якщо ви бачите , що на десять ваших реплік вона залишає вам одну свою , цілком імовірно , що ви їй нецікаві. У такому разі не видаляйте її з друзів : нехай вона залишиться цеглинкою у вашому « сошиал пруф ».
    Запропонуйте їй зустрітися

    Це найпростіший етап знайомства через інтернет . Ви вже поспілкувалися , ви зрозуміли , що у неї до вас є інтерес. Наступний крок - сказати їй , що ви хотіли б побачити її наживо. Напевно у вашому місті проходить якась виставка чи хоча б є парк . А може бути , вам відомі якісь потаємні місця. Запросіть її туди . Просто скажіть , що ви хочете прогулятися в середу ввечері і пропонуєте їй скласти вам компанію. Напевно вона погодиться чи перенесе дату.

Ось і вся стратегія . Ці поради допоможуть вам познайомитися з якісною жінкою не тільки в « Контакті» , а й на « Фейсбуці » , на « Мамбе » і в інших соціальних сервісах. Після знайомства та запрошення погуляти ви, можливо , зіткнетеся з питанням нестачі впевненості в собі. Тут вам на допомогу прийде наш матеріал про те , як підвищити самооцінку та впевненість у собі. Якщо ж ви захочете спробувати познайомитися вживу , ми підготували для вас список місць , де можна познайомитися з дівчиною.

Ваше имя
Эл. Почта
Начать
Интересное почитать по теме

    

Инъектирование фундамента Защита зданий, сооружений и строительных конструкций (гидрозащита, биозащита, антикоррозионная ... Комментариев пока нет.
Недвижимость в Испании Многих покупателей квартир за рубежом интересует именно Испания, ведь  недвижимость в этой ... Комментариев пока нет.
Трудовая книжка нужного образца Трудовая книжка – очень важный документ, который содержит информацию о стаже и местах ... Комментариев пока нет.
Строим элитное жильё Практически всегда основной проблемой многих остается жилье, сегодня населению предлагается ... Комментариев пока нет.
Где почитать новости Каждый день в рнашем интернет-СМИ выходит десятки тысяч новостей. На телеканалах выходят сотни ... Комментариев пока нет.
Пикап и сайты знакомств Многие пользователи используют интернета только для того чтобы просматривать последние новости, ... Комментариев пока нет.
Гимнастические упражнения после родов. С чего начать? Когда начнете выполнять гимнастические упражнения, необходимо полностью сосредоточится на себе, ... Комментариев пока нет.
Бетон и строительство Каждый строитель сможет заверить, что без бетона строительство нереально, этот стройматериал ... Комментариев пока нет.
Инструмент для мастера или ремонт квартир своими руками В хозяйстве почти всякого мужчины найдется прибор и оборудование нужное в домашнем хозяйстве ... Комментариев пока нет.
Красивый загар и безопасность Во многих странах мира посещение соляриев разрешено только тем, кто достиг 18-летнего возраста. ... Комментариев пока нет.
Авторские права
Копирование статей с сайта возможно только при установке прямой html-ссылки на сайт сайт знакомств и любви Loveforall.Org.Ua, открытой для индексирования! Копирование без соблюдения авторских прав, будет преследоваться по закону!
Ищите себе девушку в - смотрите фото, вы можете просто познакомится и пообщаться. Пригласить на свидание. Самые красивые парни в вашем городе, вы можете просмотреть каждую анкету, написать сообщение и познакомиться.