Главная    Завести дневник   Вступить в групу   Найти спосора   Поиграть в игры   Почитать статьи   Знакомства в мобильном     Добавить в закладки

Як знову закохатися

5 февраля 2014, в 22:16

Любов - прекрасне і сильне почуття , яке може подарувати бажання творити і жити , а може заподіяти біль і страждання. Дуже часто говорять і пишуть про перше кохання , про те , як вона з'являється і які почуття викликає , але дуже рідко про те , як знову закохатися. А адже це так важливо знати , якщо при розриві відносин , зраді і навіть розлучення , можна зберегти сім'ю і прекрасні відносини , просто закохавшись знову. Якщо ви не хочете , щоб відносини закінчилися , ви зрозуміли , що стали менше любити чоловіка , але не хочете руйнувати сім'ю , значить, вам потрібно закохатися в нього заново. Звичайно, почуття любові не підвладне людині , але іноді досить подивитися на чоловіка іншими очима , щоб вогонь любові , який зігрівав вас всі ці роки , спалахнув знову .
Поради сімейних психологів як знову закохатися

    Подумайте , наскільки реалістична поставлене завдання закохатися в колишнього чоловіка або хлопця. Спробуйте оцінити , чому згасли почуття , що стало цьому причиною , які вчинки улюбленого викликали ваше розчарування. Якщо в глибині душі ви шкодуєте , що любов пройшла , а ваш чоловік продовжує відчувати любов, то є всі шанси , що ви закохаєтесь знову.
    Якщо ви розлучилися , але з часом стало ясно , що це була помилка , спробуйте дізнатися через спільних знайомих , які почуття переживає колишній коханий . Якщо він шкодує про те, що трапилося і досі один , то не втрачайте даремно час і запросіть його зустрітися. Любов міцнішає , коли люди знаходяться в розлуці. Розлучившись , ви отримали можливість оцінити всі образи , претензії і трапилися сварки по-іншому. Зрозуміти , що на деякі моменти не варто було звертати увагу , в інших були неправі самі , а на третьому відреагували занадто бурхливо . Якщо такі думки вже з'явилися у вашій прекрасній голівці , дайте відповідь собі чесно , чи не говорить це в вас відродилася любов , яка всепрощающа .

    Але не варто намагатися знову закохатися , якщо минулі відносини закінчилися з обопільної згоди , і колишній чоловік , та й ви самі не бажаєте їх поновлення. Щоб закохатися знову , все-таки потрібно , щоб у глибині душі любов залишилася , а якщо нема чого згадати , крім сварок , зрад і образ, то навіщо знову проходити цей невдалий етап у житті. Краще відпустити все і чекати появи нової великої і чистої любові.

Як знову закохатися в колишнього чоловіка

Перед тим , як спробувати відновити стосунки з колишнім чоловіком , накидайте план дій. Якщо колишній чоловік досі вільний, і ви можете з ним досить часто бачитися , то шанс відновити відносини складає 97 %. Для зустрічей підійдуть якісь спільні справи , захоплення, зустрічі з друзями і спільні свята . Але перш ніж зустрітися , згадайте про найкращих моментах спільного життя , тих днях, коли ви не могли насолодитися один одним , коли кожен погляд і дотик викликали тремтіння в колінах і утруднене дихання. А тепер згадайте , що стало причиною розриву , і постарайтеся виключити це з майбутнього спільного життя . Щоб другий шанс виявився вдалим , повністю змініть звички. Встаючи вранці , подивіться на сплячого чоловіка і подумайте , як вам пощастило , що він поруч . А щоб про це не забувати протягом дня , згадуйте ті ситуації , коли почуття гордості за чоловіка переповнювало вас . Побачивши з ранку ваш захоплений погляд , і колишній чоловік більше не захоче розлучатися , бажаючи , щоб їм продовжували захоплюватися так само і далі.

Створіть з ранку новий ритуал , якщо йдете раніше чоловіка на роботу , залиште поруч з ним на подушці записочку зі словами любові і побажання гарного дня . Повернувшись з роботи , не поспішайте на кухню , проведіть трохи часу з чоловіком , вислухайте його , а якщо зустрічаєте його з роботи , то смачно нагодувавши , влаштуйте йому несподіваний сюрприз.

Розбудіть в ньому інтерес , здивуєте і заінтригуйте його , станьте для нього таємничою незнайомкою , яку йому доведеться розгадувати кожен день заново. Жоден чоловік не залишиться байдужим , навіть якщо ви вже вдруге починаєте жити разом. Для завершення процесу повернення любові у вашу сім'ю , зробіть красиві фотографії та відправте їх чоловіку на роботу. Не сумнівайтеся з роботи він повернеться раніше звичайного. Заінтригований і закоханий чоловік зуміє розпалити в вас вогонь любові ще сильніше , ніж раніше. Кожен вчинок , який демонструє колишньому чоловікові силу любові , повернеться до вас його закоханим поглядом. І ви не встигнете помітити , як знову без оглядки закохаєтесь в чоловіка, якого знаєте вже багато років.
Як знову закохатися в чоловіка

Любов - це дар , який потрібно берегти і цінувати , не думаючи , що для вас зробив коханий чоловік , а кожен день , думаючи про те , що для нього зробили ви . Може тому, що кожен думає тільки про те , як мало йому дає кохана людина , настільки часто любов починає поступово зникати , затухаючи і перетворюючись з сильного почуття в слабкий ледь помітний вогник. Якщо ви не хочете прожити все своє життя на самоті , не відчуваючи радості , яку дарує людині любов , то пора згадати про те , що навіть любов вимагає турботи і уваги. Дуже часто любов іде , тому що ви не відчуваєте від свого чоловіка відповідного почуття , не відчуваєте турботи і уваги. Любов, як ніжна квітка , який вимагає ласки , уваги і постійної турботи . Опинившись в байдужою атмосфері, яка не відчуваючи віддачу і увагу , вона зникає. Але не варто відразу ж звинувачувати чоловіка , в тому , що любов покинула вашу сім'ю. Адже і він перестав відчувати сильні почуття , теж не відчуваючи від вас тієї пристрасті і любові , які наповнювали відносини в перші місяці спілкування. Домашні справи , звичайно дуже важливі, але жоден чоловік не сприймає їх , як вираження любові до нього з боку жінки. Вже так влаштований сильна стать , що він хоче отримати від жінки не тільки смачний обід або вечерю , а й побачити захоплення в очах , почути слова схвалення , відчути підтримку в потрібний момент.

Щоб знову закохатися в власного чоловіка , згадайте про найпершої зустрічі з ним , відчуєте знову ті почуття , які зазнали , побачивши його . І перестаньте з сьогоднішнього дня постійно його обсмикувати і говорити , що він не туди поклав шкарпетки , що не помив посуд або взуття .

Щоб вам було легше це зробити , запам'ятайте , більшість чоловіків мають коханок тільки по тому , що поруч з нею вони відчувають себе вільними і їм ніхто не вказує , що і як потрібно робити. Зрештою , візьміть та й приберіть шкарпетки самі або просто не звертайте на них увагу. Коли чоловік почне їх шукати або дорікати , чому в будинку непорядок , можете з гумором натякнути на те , хто став його ініціатором . Відчувши такі різкі зміни у вашій поведінці , чоловік обов'язково їх оцінить , встигнувши здивуватися , злякатися і подумати , що ви його розлюбили . Перестаньте бути цербером , який стежить за кожним його кроком.

У кожного з нас є недоліки і не варто постійно перевиховувати людини , особливо якщо ці речі не настільки значні за своїм масштабом . Адже про яке збереження любові в сім'ї може йти мова , якщо замість романтичної дівчини , на якій чоловік одружився , поруч з ним з'явився вихователь , вічно чимось невдоволений , і з роками , прожитими разом , це невдоволення тільки наростає. Почавши частіше говорити йому про свою любов , не помічаючи якісь побутові дрібниці , витрачаючи більше часу на себе , ніж на збір шкарпеток і наведенням порядку в туалеті , ви помітите , як в очі чоловіка повертається любов . Захоплення і постійний інтерес , з яким він стане дивитися на вас після стількох років , обов'язково змусить вас закохатися знову в власного чоловіка.
5 порад як закохатися знову

    Згадайте перше знайомство і побачення з колись коханим чоловіком . Відчуйте забуті почуття і подивіться на свого чоловіка очима тієї дівчини , якій ви колись були .

    Почніть частіше говорити про любов , про те , як він дорогий вам , як пощастило , що він поруч . Змінивши ставлення до чоловіка , ви відразу ж відчуєте потік любові від нього.
    Постійно згадуйте все-то хороше, що ваш чоловік зробив для вас. Зрештою , почніть його порівнювати з іншими , відзначаючи тільки позитивні якості , його ставлення до вас , турботу і увагу.
    Чи не менше 3 разів на день хваліть свого чоловіка і говорите ласкаві слова , які йому подобаються.
    Уявіть свого чоловіка з іншою жінкою.

Якщо не допомагає жоден із запропонованих рад і способів , і ви дійсно не можете закохатися знову , то значить , любов остаточно згасла і не варто мучити себе і його безуспішними спробами її повернути. Але якщо вірити і не опускати руки , то ви обов'язково зможете закохатися знову.

Ваше имя
Эл. Почта
Начать
Интересное почитать по теме

    

Крауд-маркетинг в интернете Эффективное продвижение интернет-сайта — это есть не лишь написание нужных текстов и ... Комментариев пока нет.
Питьевая диета Питьевая диета - звучит как-то странно, поэтому многие ее и игнорируют. Они даже не смотрят в ... Комментариев пока нет.
ЭКСПРЕСС-уборка Конечно, уборка помещения – дело ответственное, трудоемкое и часто требует много времени. ... Комментариев пока нет.
Помпы вакуумные Не секрет, что длительное воздержание от секса может нанести вред мужской потенции, но как быть ... Комментариев пока нет.
Матовые натяжные потолки Сейчас на рынке строительных товаров можно лицезреть великое множество вариаций натяжных ... Комментариев пока нет.
Молочная смесь для детей раннего возраста на основе козьего молока: преимущества продукции Kabrita Каждый родитель желает, чтобы его ребенок буквально с первых дней жизни получал все самое лучшее ... Комментариев пока нет.
Психоанализ Одним из наиболее известных имен, связанных с психоанализом, является Зигмунд Фрейд. Фрейд ... Комментариев пока нет.
Вопросы по увеличению потенции Что такое дженерики? Дженерики являются лекарственными средствами, для которых характерны ... Комментариев пока нет.
Выбрать пуховик С приходом холодов многие задумываются над вопросом, какой выбрать пуховик. Да и как обойтись без ... Комментариев пока нет.
Инвестиции в недвижимость Инвестиции в недвижимость всегда составляли крупную долю в общем объеме вложений. Недвижимость ... Комментариев пока нет.
Авторские права
Копирование статей с сайта возможно только при установке прямой html-ссылки на сайт сайт знакомств и любви Loveforall.Org.Ua, открытой для индексирования! Копирование без соблюдения авторских прав, будет преследоваться по закону!
Ищите себе девушку в - смотрите фото, вы можете просто познакомится и пообщаться. Пригласить на свидание. Самые красивые парни в вашем городе, вы можете просмотреть каждую анкету, написать сообщение и познакомиться.