Создай анкету
или войди через

ЯК ЗНАКОМИТЬСЯ В ІНТЕРНЕТІ?

26 января 2014, в 20:21

Інтернет знайомства - іноді здається , що це просто незамінний світ багатьох " Інтернет бійців" , деякі взагалі воліють інет- знайомства вуличним . І дуже часто люди замислюються над тим , як робити це ще ефективніше , можливо, деякі з вас пробували , але був якийсь інший результат. Я лише спробую написати тут , то чим реально користуюся ( овалcя ) я і що має ККД майже 100 %.

Отже начнемZzZ .

Що ж дійсно важливо у своїй анкеті :

1 . фотографії

Яскраві , Чіткі , обов'язково чимось притягує ! Не треба виставляти фоти , де ти у дворі або в селі купаєшся , рибалиш та іншу єресь. Нехай таке Г виставляють всякі бидлани . Типу " Я в селі граю в футбік " , "Це мій двір і це Петька і Генка " , ну загалом , ти зрозумів . СТИЛЬ , ЯРКОСТЬ , ЩОСЬ чіпляв !

2 . Анкета

Про себе майже нічого не пиши , у мене наприклад взагалі строчки Басти були :

Мене як вогонь запалити легко , але утримати складно ...
Я як дорогий кришталь , будь зі мною обережна ...

АЛЕ! Якщо раптом дуже-дуже сподобалася яка те дівчина , то можна перестрахуватися і оформити СВОЮ! анкету , підстроївшись під її . Як це допоможе надалі ?

Реально класні дівчата знають собі ціну! І це важливо пам'ятати. Ти обов'язково від них почуєш " ламана " - круті дівчата без цього просто не обходяться.

Так от , підстроювання під її анкету , і використання дуже зв'язує слова " ТЕЖ " , можна встановити раппорт навіть в Інтернеті . :) Приклад :

Розповідаєш про який-нить фигне - вона обов'язково відреагує : " ВАУ так незвично! " (або як нитка ще ) . Проста відповідь : "Так , мене " ТЕЖ " радує / вставляє / вбиває и.т.д "

Загалом, якщо реально знайшов якийсь об'єкт , який , як тобі здається , тобі дуже підходить , то бажано підстрахуватися і трохи поміняти свою анкету ... роблячи її схожою.

3 . Знайомство !

Існує кілька варіантів початку ... Для різних дівчат . Але нас цікавлять кращі , чи не так? Якщо ти бачиш ту дівчину , яка тобі подобається , ти повинен знайти в собі настрій для стьобу над нею або ... НЕ ПИСАТИ їй ! Якщо в тобі з'являється майже стовідсоткова впевненість (у тому , що її номер у тебе вже в кишені ) або просто хочеться постебатся , то саме час кинути їй пару фраз і не тільки їй. :) Як мені здається , чим вище бал дівчини , ті більше вона себе цінує і тим більше всяких ламеров , бажаючих з нею познайомиться , говорять одні й ті ж дебільні вітання, компліменти , вульгарності ...

Отже , пішли по порядку. Ось ти її знайшов і готовий дивитися на її фотки більше п'яти секунд. Він явно не красуня , але , все одно , в ній є щось , що тебе притягує. Відмінно . Ось дієвий сценарій , який пропоную я :

Починається він або з "Привіт , я ( ІМ'Я ) ... А яким прекрасним іменем звешся ти ? ( Для сайтів де можна використовувати тільки ники . ) А в тобі ж явно є родзинки ! Зі скількома познайомилася за сьогодні ? "

Cобственно , ось так може виглядати типове знайомство :

- Привіт )) Зі скількома познайомилася за сьогодні ?
- Можна сказати , що ти будеш третім ( її відповідь не особливо важливий - він замість привіту ) .
- Відмінно !) Але я люблю бути першим! Пиши телефон) )
- Який ти швидкий !)) ( Ого , щас прям от так і написала )
- Я не швидкий , я нормальний )) Це ВОНИ гальмують )) ( Я не винен , що всі інші гальмують :))
- Ще і самовпевнений ! ! Взагалі прикольно ти всіх відшив )))
( Головне тримаються впевнено , з розумінням того , що вона вже твоя і її номер у тебе , креатив сам приходить в голову по ходу . )
- Чи не самовпевнений , а впевнений у собі чоловік у повному розквіті сил) ))
- Ха! А навіщо тобі мій телефон ?
- Варіанта два - або щоб дзвонити , важко дихати в трубку і мовчати , або щоб запросити тебе в приємне місце і класно провести час) ) ( и.т.д и.т.п , придумати море можна )
- Мені більше подобається другий варіант ))
- Відмінно ! Пиши телефон , я подзвоню , коли звільнюся )
- +7 Ххх - ххх - хххх , М.
( за ідеї спасибі Бітлджуса )

Ось ще свіжий приклад :

Рома : "Привіт .. +)) Ймовірно Надя +) Зі скількома познайомилася сьогодні ? "
Надін : "так ні з ким !) "
Рома : " Відмінно , я люблю бути першим ) Пиши телефон +) "
Надін : "краще ти!"
Рома : " ахаххаха якщо дівчина просить телефон у хлопця і не дає свій = 100% не подзвонить ) . Тому краще відразу скажи немає. Бо я не люблю общатся в неті . "
Надін : " 9055449000 !) "

Як правило , це дуже дієва штука: у мене виходило з 3-5 фраз брати номер телефону.

Далі , якщо у тебе РЕАЛЬНО ! серйозні плани , зустрінеться і щось ще :))) , то необхідно якісно видзвонити !

- Привіт , М. , це ( ІМ'Я ) , ми дуже познайомилися на дамки / мейлі / асьці дуже сьогодні . Як твоє дуже гарний настрій ?
- Відмінне ! А ти як?
- Бла -бла- бла .. Є чудова ідея , що вражає своєю новизною та актуальністю !
- Яка ?))
- Прогулятися по красивому весняному парку з озерами , алеями , фонтаном , чистим повітрям і купою позитивного настрою! (ну або твій варіант )
- Ой , ну я не знаю ... Я вболіваю ... І сесія йде !
- А що , хвороба сильно псує твою зовнішність ?))

Якщо ти дочитав до цього моменту , то тобі цікаво не тільки отримувати легкі телефони 5 - 6 -ок , а й дівчат від 7 -ми і вище. :) "А яка , в принципі , різниця ? " , - Можливо , запитаєш ти ... Різниця , як раз , величезна , як я вже говорив , чим вище бал дівчини , тим вище її самооцінка , тим вище вона себе цінує , тим більше у неї шанувальників , тим більше їй пише народу з одноманітними компліментами або чимось ще й тим більше у тебе шансів яскраво виділитися на тлі загальної маси. :)
Що повинен зробити ти ? Правильно ! Добится її уваги і згенерувати дуже якісну фразу - початок, бо взяти номер з 3 -х пропозицій не вийде. Такі дівчата люблять поламатися . І іноді просто приносить задоволення їх поламати , і в кінці ( коли вона вже дала тобі свій номер ) ПРОСТИТЕ МЕНЕ ЗА ЕКОЛОГІЮ ! , Написати: " Вибач , але ти не підходиш ! " :-)
Що тобі допоможе в цій справі ? КРЕАТИВ ! Обов'язково треба щось придумувати і чимось дивувати. Дуже непогано працюють інтриги , починаючи з банальних . Іноді корисно помітити якусь нитку деталь в анкеті дівчини. АЛЕ! Ту деталь , которуе явно інші не помічають і не пишуть ! Це може бути що завгодно , навіть будь-яка фраза ... Наведу приклади ...
Рома : " Дивно ... Хотінь снігу ? А хотіння чогось нового? "
Rcsupergirl : "ну це теж можна ) а чого дивного ? "
Рома : "Ну снігу і так в надлишку начебто ... ймовірно , ти любиш кататся і любиш екстрим ... хоча дурне слово таке ... " Екстрім " Я не знаю легко , чи ти зав'язуєш нові знайомства в житті , але можливо я б дізнався твоє ім'я , якби його мені сказала і нам було б зручніше +) "
Rcsupergirl : "ти мені вже подобаєшся ) поки ти перший , хто захотів дізнатися моє ім'я .."
Rcsupergirl : " Надін ) "
Рома : "Здорово ... ти знаєш , є дуже багато різних імен ... є Надін і Надія ( Надя ), ти хто з них? Хоча , не має значення , скажи , Надін , чи можна мені просто називати тебе Надею +) )) ? "
Rcsupergirl : "зазвичай все так мене і звати ... але останнім часом я відчуваю себе по -іншому) "
Рома : "відмінно ... Ти себе відчуваєш як Sunshine girl ? "
Rcsupergirl : " напевно) ) а до чого такі питання ?)) "
Рома : " =)) ) іноді люди задають такі питання , щоб просто посміхнути співрозмовника ... як зараз =)) "
Rcsupergirl : "ти незвичайний =)) "
Рома : "Я кращий і взагалі мега- мега ( МЕГА з білим шоколадом і горішками + Мега з молочним шоколадом) "
Rcsupergirl : " я люблю МЕГУ )) може ти і супермен ? "
Рома : "Не - а , навряд чи +) , але я такий унікальний , як кожен новий чоловік , якого ти зустрічаєш +) + я дуже креативний , і головне в моєму реченні - НЕ Я. .. а КРЕАТИВНИЙ =)) "
Rcsupergirl : "це кльово .. а де ти вчишся ?) "
(Тут я розумію , що вона вже повисла ))) далі можна брати номер ))) бо пішли вже питання, які потрібно вирішувати на Свіданка +))
Рома : "Це кльово ... але я не люблю сурогатной спілкування і зазвичай прошу дівчину сповістити мене про те , як ми можемо зустрінеться ? (Ну або простіше кажучи номер телефону ) для того щоб просто подзвонити , підняти їй настрій і призначити час і місце зустрічі. "
Rcsupergirl : " ссурогатное общение)) "
Rcsupergirl : " можу дати асю ... поки що )) "
Рома : " в точку =) а я люблю все природне , люблю спостерігати человечекскую реакцію) Ні аська мені не потрібна +) мені потрібен номер телефону , для того щоб зустрінеться і відмінно провести час. "
Рома : " я звик ясно виясняти чого я хочу) "
Rcsupergirl : "це круто )) а я звикла до іншого небагато) "
Rcsupergirl : " 89055468311 (останні 2 цифри змінені , якщо серед вас знайдуться маніяки , які переберуть 99 комбінацій , то ПРЕВЕД !)
Rcsupergirl : " уламав )) "
Рома : "Вибач , але ти не підходиш ! "

Що можна було б ще використовувати? Що-небудь звідси:

(Я) - чорт , ти як стихійне лихо , через тебе я зараз облився йогуртом. гидоту млинець , чому ти така чертовски приваблива ...
(Д) - Вважатиму за комплімент ) Спасибо. А ти і справді магією займаєшся ?
(Я) - ну ось знову мою спостережливість заспасібалі )) щодо магії це частинами правда ... а частинами твоя фантазія допоможе
(Д) - можливо) твоя спостережливість робить тобі честь )
( Я) - честь є кредо будь-якого мага )
(Д) - wow ... просто це надзвичайно цікаво .. тому що півроку тому я асоціювала себе з рудою ведьмочкой ... тому мені твій нік і сподобався ...
( Я) - хм ... відьмочка і маг інтерений союз ) я захоплювався і захоплююсь магічними способами збудження дівчат , наприклад ...
(Д ) - поки не треба ... ось порушила (неправильно , ну та й ладно) , і що я буду робити ? немає. не треба.
( Я ) - не буду. а то раптом при зустрічі ще й ізнасілуешь ) в помсту . адже порушити і не занятся сексом це підлість )
(Д) - хм .... а збудитися і не занятся сексом це катування . ех ... не будемо про це .
( Я) - Так шпигунів катували ) деякі дівчата
(Д) - повернемося до теми магії. насправді. раз ти маг , так тепер і відповідай за горде звання
( Я) - угу ... пояснив одній дівчині один маг хто він такий і вона на нього особливо глянула, і він поцілував її ... а потім вона закохалася ... з якоїсь книжки)
(Д) - з якої ?
( Я) - про нас
(Д) - а що є така ?
( Я) - я щойно був у майбутньому)
(Д) - а хто написав ?
( Я) - доля нашими руками ...
(Д) - оплески ... ти вмієш викрутитися навіть з моїх підколок ...
(Я) - цікаво , що два таких чудових людини роблять в інтернеті ... страждаючи від сурогатного спілкування і навіть не подумуючи про те що можна зустрінеться і в реальному житті ...
(Д) - а у мене принцип. не зустрічатись в реалі ...
(Я) - у кожного є щось що заважає класно жити ... хтось кличе це принципами другий переконаннями ... це не важливо важливо лише заглянути в майбутнє і побачити там себе років через 30 і тоді глянеш в дзеркало і побачиш , скільки хороших людей втратив . і сльоза скотиться по щоці ... анекдот є такий : "Дівчина а до вас багато чоловіків пристає ? Буває ... І ви їм не відповідаєте щирою взаємністю ? Ні. Так от , люба , за кожного потім відповісте і згадайте . " Це розмова двох дівчата і бабусі. Я думаю у кожного є свій термін і дівчат він коротше ...
(Д) - нічого собі ... взагалі-то я пожартувала ... але щиро перейнялася твоєї промовою ...
(Я) - я теж , я теж ... я говорив про нас у цьому була моя жарт. кажуть , що люди часто грають в ігри , тільки дорослі грають у них невірно ...
(Д) - а діти вірно?
( Я) - це довга розмова і можливо ми Погоріла про це після . ти ж любиш сперечатися. і я не дам тобі цього зробити
(Д) - чому ти не даси мені посперечатися ? : - [
( Я) - коли малюкові дають цукерку і забирають вона здається ще солодше ...
(Д) - у мене немає слів ...
(Я) - цим - то й поганий інтернет ... в реалі можна просто дивитися в очі коханій людині і насолоджуватися цим плавати в потоках чогось неземного але райських приємного ...
(Д) - Інет - ілюзія , яка може стати тільки спотвореної дійсністю. Інет - неправда. точніше , напівправда . як би не намагатися бути собою - в Інеті ти - не ти.
( Я) - саме тому я запропонував реальну зустріч в реальному , правдивому місті Калінінграді. так ми зможемо бути самі собою
(Д) - хм ... пробило ж на філософію ... до речі , я не помітила, щоб ти щось запропонував.
( Я) - пропоную.
1 . Побачити " портрети " один одного щоб виділити нас у сірій натовпі недостойних .
2 . Призначити місце і час зустрічі , я вільний у середу в 2 години дня . Місце - хххх .
3 . Обмінятись телефонами , вгадай навіщо)
(Д) - яким буде мій майже позитивну відповідь ?
( Я) - відповідь буде такою "звичайно, я прийду і якщо я спізнюся більше ніж на 5 хвилин ти можеш мене не чекати бо я буду в цьому випадку як дурна курка виглядати. " якщо коротко , то " ТАК , звичайно "
(Д) - неправильно.
( Я) - ну, загалом ти так обленіласть що я повинен ще за тебе і думати
(Д ) - не обов'язково )))
1 ) Мене треба трошки повмовляти
2 ) На перший пункт я погоджуся , на другому поміняю місце зустрічі , на третьому погоджуся. на другому буду дуже довго думати.
(Я) - все справжні леді метафорично говорять "Можливо " і це означає так) або навіть стукни мені по лобі щоб я зрозуміла ... в загальному довго думати не треба. найкращі враження залишаються від спонтанних зустрічей.
(Д ) - ну + я не знаю + може бути +
( Я) - я досить зайнята людина . крім того керую людьми , я не звик до такої нісенітниці говори точно щоб я знав напевно.
(Д) - а чим ти займаєшся ?
( Я) - в даний момент тобою )
(Д) - а коли ?
( Я) - ладно , домовилися ) біля входу в хх в середу в 2:00 дня ти в білій сукні
(Д) - ммм .... подружку брати? ( Я) - НІ. Не роби дитячий сад ( ДУЖЕ ДОБРЕ ПРАЦЮЄ ЯКЩО ДІВЧИНА подруга брата ЗБИРАЄТЬСЯ )
(Д ) - просто було цікаво , що ти скажеш)
( Я) - навряд чи загрожує згвалтування в громадському місці ...
(Д) - ? ? ?
(Я) - Я не гвалтівник. швидше ти мене ізнасілуешь
(Д) - Гаразд +
( Я) - Гаразд я йду дивитися сни ... Чого і тобі бажаю. І не смій за мною женуться !
Телефон мона було попросити дати вже під кінець , але герой віддав перевагу домовиться в асьці .
( За ідеї спасибі Чарівна магу ) Є ще дуже багато варіантів :
Коли ти бачиш , хто переглядав твою анкету , фотки ... почати можна так : "Привіт , ти мені теж сподобалася :-)))) " Калібруешь реакцію - якщо хороша , то повертаєшся до схеми " Зі скількома познайомилася за сьогодні / скількох вже відшила сьогодні ? Пиши телефон" . =)

Ваше имя
Эл. Почта
Начать
Интересное почитать по теме

    

3 основных вариации чизкейка, которые для вас рады приготовить кондитеры из «NebatoN» Чизкейк является вкуснейшим десертным пирогом, который покорил сердца многих людей и стал одним ... Комментариев пока нет.
Преимущества постельного белья из мериносовой шерсти Постельное белье из мериносовой шерсти это просто находка, стирать приходится не чаще одного раза ... Комментариев пока нет.
ИГРОВЫЕ АВТОМАТЫ РЫБАЛКА BONUSLINE Для верных поклонников рыбалки, онлайн казино Казино рабочее зеркало плей фортуна приготовило ... Комментариев пока нет.
ИГРОВЫЕ АВТОМАТЫ WONDERLAND SIMPLE Онлайн казино https://casino-x-com.ru продолжает радовать своих посетителей новыми игровыми ... Комментариев пока нет.
Что такое трансфобия Гендерная идентичность человека не является его личным выбором или прихотью. Многие люди до сих ... Комментариев пока нет.
Чем отличается дорогой чай от дешевого Несмотря на то, что чай известен человечеству уже не одну тысячу лет, популяризация самого ... Комментариев пока нет.
Особенности национального ремонта мотоцикла В России мотоциклы пользуются не такой бешеной популярностью, как автомобили, и считаются больше ... Комментариев пока нет.
Невербалика в пикапе Невербалика- это сокращение выражения  «невербальное общение». Чтобы иметь ... Комментариев пока нет.
Диета 1 стол Диета 1 стол – это вид специализированной диеты, которую врачи вам назначают в том случае, ... Комментариев пока нет.
Кредит безработным.  Банки особенно тщательно осуществляют проверку данных о своих потенциальных заемщиках. Эти ... Комментариев пока нет.
Теги
1950-1953 аренда квартиры посуточно армия сша аюрведическая медицина влюбить в себя парня война в корее закохати в себе жнку знайомство в нтернет как влюбится как найти друга в интернете как накормить любимого как покупать со скидками как правильно целоваться как сделать объявление как стать женственной как сходить в баню корейская война красота морская пехота найти парня своей мечты не туда зашла побороть страх общения почему же я еще не замужем почему любят цирк почему многие мужчины лгут профлактика стресу ревность свидание из кошмара сколько живет любовь случай в постели уход за бровями хочу уже пятницу чешки чоловкам жнкам чосин як закохатися в хлопця як закохатися за 15 хвилин як знайти партнера для сексу як знакомиться в нтернет як познайомиться з хлопчиком як розлюбити остаточно як утримати хорошого чоловка як чому закохуються
Авторские права
Копирование статей с сайта возможно только при установке прямой html-ссылки на сайт сайт знакомств и любви Loveforall.Org.Ua, открытой для индексирования! Копирование без соблюдения авторских прав, будет преследоваться по закону!
Ищите себе девушку в - смотрите фото, вы можете просто познакомится и пообщаться. Пригласить на свидание. Самые красивые парни в вашем городе, вы можете просмотреть каждую анкету, написать сообщение и познакомиться.