Главная    Завести дневник   Вступить в групу   Найти спосора   Поиграть в игры   Почитать статьи   Знакомства в мобильном     Добавить в закладки

Як закохати в себе хлопця

3 марта 2014, в 23:08

Ви зловили себе на думці , що недозволено багато думаєте про нього ! ? Швидше за все це закоханість або може бути навіть любов . Одна справа коли він проявляє до вас знаки уваги , а інше коли він не відчуває до вас почуття взаємності або , що ще гірше , вважає вас своїм другом.
Якщо ви не можете спокійно жити , постійно думаючи про нього , як тільки відкриваєте вранці очі і до тих пір , поки не заснете , а тим більше якщо він вам ще й сниться , то залишати цього так не можна. Любити в таємниці і мучаться , приховуючи свою любов - нерозумно , тому вам необхідно діяти.
Як закохати в себе хлопця
Любов чи ні
Перед тим як робити якісь дії задумайтеся над своїми почуттями , може бути , ви плутаєте любов з примхою . Вашим істинним бажанням є сам факт завоювання чоловіки і закохати його в себе , а не те щоб побудувати з ним стосунки. У такому випадку постарайтеся побороти в собі почуття егоїзму і примхи , якщо раптом такі є.
Дуже часто буває так , що дівчата придумують собі образ чоловіка , який їм сподобався , де він мало не ідеальний , але насправді він може бути зовсім іншим . Тому , якщо ви мало знаєте людину , постарайтеся максимально дізнатися його внутрішній світ , так як часом зовнішність буває занадто оманливою. Наприклад , обіграйте ситуацію таким чином , щоб він запросив вас в кафе , де ви зможете ближче пізнати один одного.
Тепер давайте розглянемо безпосередньо способи , як закохати хлопця в себе . Способи увазі те , що ви з об'єктом своєї любові добре спілкуєтеся і знаєте один одного.
Поради як закохати в себе чоловіка
    Не будьте нав'язливою
    Найперша помилка , яку роблять дівчата , починають бігати за об'єктом любові і стають настирливими , а цього категорично робити не можна. Чоловік чи хлопець сам повинен зрозуміти , що відчуває до вас почуття , після чого , повинен знову-таки сам зробити перший крок на зближення , і почати за вами доглядати.
    зацікавте улюбленого
    Вашій коханій людині повинно бути цікаво з вами. Для цього постарайтеся знайти спільні інтереси , а якщо ж таких немає , то почніть захоплюватися його інтересами.
    Як закохати в себе чоловіка
    Будьте скромні
    Не можна сказати що всі , але переважна більшість чоловіків , для створення сім'ї та серйозних стосунків , шукають скромних дівчат. У поняття скромності вкладається дуже велике значення :
    «Не розкручуйте » хлопця
    У першу чергу нічого не вимагайте від хлопця , особливо щоб він платив за вас постійно і робив подарунки. Одна справа , коли він розплатився за вас обох у ресторані - це має бути правилом для чоловіка , а інше коли ви змушуєте його витрачати гроші. Будучи в ресторані не потрібно замовляти занадто дорогі страви , враховуйте фінансовий стан свого кавалера.
    Чи не пред'являйте претензій
    Якщо він вам не подзвонив вчора , може бути він дійсно був зайнятий , і це не привід починати образливі мови. Якщо ви дійсно чекали його дзвінка і хочете йому про це сказати , підходите до цього з іншого боку , сказавши йому про це сумним голосом : «Я так чекала твого дзвінка вчора ... ».
    Не будьте надмірно розкутою
    Не потрібно розповідати яка ви хороша і займатися саморекламою , перераховуючи свої достоїнства і розхвалюючи себе , прийде час і ваш коханий сам в цьому переконатися , тут головне не словом , а ділом . Ведіть себе пристойно , не потрібно відкрито спокушати свого супутника , це навпаки тільки зашкодить вам.
    Він повинен відчувати себе вільно
    Чому чоловіки дорожать своєю свободою ! ? Тому що їх ніхто не « пиляє » за те , що він вирішив провести вечір у компанії друзів. Так , хоч вас це і дратуватиме , і ви будете його ревнувати , але поки ви з ним не перебуваєте у відносинах , цей період потрібно просто тримати себе в руках.
    Як зробити щоб хлопець у тебе закохався
    Давайте вам обом відпочити один від одного
    Закохані дівчата іноді ні на крок не відходять від хлопців , пишуть , телефонують і постійно шукають зустрічей. Чи не набридайте коханому , хай він встигне скучити . Наприклад , скажіть, що у вас справи і не пишіть йому якийсь час , нехай він за скучить і зрозуміє , що йому погано без вас , а можливо він навіть почне ревнувати.
    Будьте жіночною
    Дівчата завжди хочуть здаватися сильними духом в очах чоловіків , це правильно , але хоча б зрідка ви повинні проявляти слабкість і бути ранимою , щоб чоловік відчував себе вашим захисником і розумів , що така сильна дівчина як ви потребуєте його підтримці та чоловічому плечі .
    Будь-який чоловік потребує жіночої ласки , тому завжди підтримуйте його , ніжно обіймайте і цілуйте . Коли ви здійснюєте прогулянку , намагайтеся взяти свого кавалера під руку , тактильні дотику дуже зближують .
    Дайте йому відчувати себе комфортно поряд з вами
    Він чоловік , а стало бути , він має приймати всі рішення , але це не означає , що ваша думка не повинно враховуватися. Протягом робочого дня , під час перерви , запитайте у свого коханого як у нього справи. Якщо ж у нього заплановано якусь важливу справу , то обов'язково дізнайтеся , як все пройшло .
    Робіть чоловікові комплементи , їм теж це приємно. Необов'язково це мають бути компліменти про зовнішній вигляд , наприклад , ви можете сказати , що вам з ним цікаво , добре , що він дуже розумний і т.п.
    Не квапте події
    Не потрібно завойовувати любов чоловіка сексом , з цього в 90 % випадків нічого хорошого не виходить , крім того що він вас на наступний ранок розчарується і вважатиме легкодоступною.
    І ще одне , не потрібно після першого поцілунку знайомити його зі своїми батьками , це може його відлякати . Також по можливості не знайомте його зі своїми подругами , поки ваші відносини не зміцніли.
Психологія як закохати в себе хлопця
Психологія як закохати в себе хлопця
Як закохати в себе одруженого чоловіка
Звичайно , бажання закохати в себе одруженого чоловіка дуже дивне , так як , по суті, ви хочете розбити сім'ю , але будемо вважати , що ваш улюблений нещасливий у шлюбі і ви не можете спокійно на це дивитися , а хочете зробити його щасливим.
Одруженим чоловікам не вистачає різноманітності , нових емоцій , пристрасті , в кінці кінців. Тому ваше основне завдання дати йому все те, що проходить після декількох років спільного життя. Почніть з ним фліртувати і надавати знаки уваги , ваш зовнішній вигляд повинен зводити його з розуму , але при цьому ви не повинні бути вульгарною.
Перебуваючи з вами , чоловік повинен почувати себе вільно , постарайтеся допомогти йому забути про всі проблеми і тяготи . Коли чоловікові буде душевно добре з вами , і ви йому дасте все те , чого йому не вистачає в сімейному житті , бути може , вам вдасться закохати його в себе .
Як закохати в себе хлопця , якщо він кохає іншу
Досить складна ситуація коли хлопець відчуває сильні почуття до іншої дівчини . Але , принаймні , спробувати поборотися за свою любов коштує , це краще ніж просто сидіти , склавши руки , і страждати .
Почніть постійне спілкування з хлопцем , для цього можна використовувати як соціальну мережу і смс- повідомлення, так і просто созваниваться . У даній ситуації принцип « брати бика за роги» не підходить , спершу вам необхідно стати для хлопця одним, а точніше подругою , з якою йому буде цікаво спілкуватися. Не потрібно робити якісь зайві дії , тобто знов-таки , не проявляйте настирливості , все має виглядати максимально природно , що вас пов'язує тільки дружнє спілкування .
У певний момент спілкування має зайти , як кажуть «занадто далеко » , щоб хлопець зрозумів , що ваші відносини переходять з дружби в почуття. Після цього вашим завданням буде дочекатися того моменту , коли в їхніх стосунках з дівчиною станеться сварка. Коли це трапитися , запросіть його в кафе або просто прогулятися. Тоді , в самий відповідний і трепетний момент , спровокуйте поцілунок , який приведе вас до вашої мети .
Як закохати в себе однокласника
Як закохати в себе однокласника
Закохати однокласника можна двома способами. Перший спосіб , це коли ви почнете надавати йому недвозначні знаки уваги , звичайно ж , не бити підручником по голові , а наприклад , завжди бути милою в спілкуванні , посміхатися і т.п. Таким чином , ваш однокласник повинен зрозуміти , що він вам подобатися і бути може , відповість вам взаємністю.
Другий спосіб , це почати дружнє спілкування . Скоріш за все ваш однокласник користується соціальними мережами , тому кращий спосіб дружньому зблизитися почати з ним спілкування там , якщо у вас це не виходить зробити в школі , так як у школі поговорити тет навряд чи у вас буде можливість , а в мережі - да. Отже, коли ви почали спілкуватися , то якщо ви живете в одній стороні , почніть ходити разом до школи і зі школи. Якщо ваш коханий однокласник не " амеба » то, звичайно ж , в такій ситуації розтане і закохається в вас.
Як закохати в себе хлопця по листуванню
Бич нашого суспільства - інтернет- листування і віртуальна любов . Якщо ж так сталося, що ви закохалися в хлопця через інтернет , з яким ведете листування , і хочете його в себе закохати , то з одного боку це складно зробити , але у вас буде перевага . Складність у даному випадку полягає в тому , що як не як , а ви є віртуальною і закохуватися в дівчину , яка живе в зовсім іншому регіоні - утопія. Перевагою є те , що ви можете створити в інтернеті образ ідеальної дівчини , все , що вам потрібно - це правильно побудувати ваше спілкування і подати себе.
Побудуйте ваше спілкування таким чином , щоб , коли у вашого коханого з'явиться вільна хвилинка , йому хотілося написати вам . Цікавтеся його справами , підтримуйте його , діліться всім новим , наприклад , купивши нову сукню , надішліть йому фото в ньому і запитайте його думки , це стосується й інших речей , але робіть це тоді , коли хлопцеві це цікаво. Більше романтики в спілкуванні і ніжності і тоді у вас вийде домогтися його любові.

Ваше имя
Эл. Почта
Начать
Интересное почитать по теме

    

Вопросы по увеличению потенции Что такое дженерики? Дженерики являются лекарственными средствами, для которых характерны ... Комментариев пока нет.
Выбрать пуховик С приходом холодов многие задумываются над вопросом, какой выбрать пуховик. Да и как обойтись без ... Комментариев пока нет.
Инвестиции в недвижимость Инвестиции в недвижимость всегда составляли крупную долю в общем объеме вложений. Недвижимость ... Комментариев пока нет.
Анальные игрушки Если бы поклонник анального секса, то этот раздел предназначен для вас. Собранные в нем товары ... Комментариев пока нет.
Что такое бонусы в казино Пин Ап Стоит обратить ваше внимание на то, что бонус - это один из способов привлечения и удержания в ... Комментариев пока нет.
Модные новинки сезона весна-лето 2020    В последнее время становится популярным возвращаться к моде прошлых лет. Вот и в ... Комментариев пока нет.
Пенсионный аннуитет «Современный пенсионный аннуитет» - это есть современный инструмент планирования ... Комментариев пока нет.
Интимный магазин  Интимный магазин является единственным местом, к посещению которого каждый человек ... Комментариев пока нет.
Специализированные супермаркеты стройматериалов Грамотно выбрать керамическую плитку в самом начале любой перестройки довольно важно. ... Комментариев пока нет.
Аюрведическая медицина Аюрведа или аюрведическая медицина - это система традиционной медицины, родом из Индии, которая ... Комментариев пока нет.
Авторские права
Копирование статей с сайта возможно только при установке прямой html-ссылки на сайт сайт знакомств и любви Loveforall.Org.Ua, открытой для индексирования! Копирование без соблюдения авторских прав, будет преследоваться по закону!
Ищите себе девушку в - смотрите фото, вы можете просто познакомится и пообщаться. Пригласить на свидание. Самые красивые парни в вашем городе, вы можете просмотреть каждую анкету, написать сообщение и познакомиться.