Главная    Завести дневник   Вступить в групу   Найти спосора   Поиграть в игры   Почитать статьи   Знакомства в мобильном     Добавить в закладки

Як познайомитися з дівчиною в інтернеті

13 января 2014, в 17:48

Інтернет відкрив людству величезний інструмент для знайомства і налагодження соціальних зв'язків - соціальні мережі. «В контакті» , «Фейсбук» , навіть ЖЖ або Нульчан можна використовувати для пошуку і знаходження спорідненої душі - досить зробити перший крок , а за ним ще кілька . Ця стаття містить десять простих порад по тому , як познайомитися з дівчиною в інтернеті .

 


Перевірена керівництво по знайомству з жінкою в «Контакті » та інших соцмережах

Для початку визначте , чи є у вас взагалі мотивація до того , щоб познайомитися з дівчиною. Якщо її немає , але вам дуже хочеться , скористайтеся нашими порадами про підвищення мотивації .

Знайомство з дівчиною через інтернет мало чим відрізняється від знайомства в « офлайні ». Єдина відмінність віртуального середовища - всі жінки тут під рукою , а часто навіть як на долоні.

    Підберіть якісну фотографію профілю

    У соціальних мережах , в тому числі і в « Контакті» , зустрічають по одягу , як і в житті . Фотографія профілю - перше, що вона побачить , зайшовши на вашу сторінку. Вимоги до фотографії прості: ніяких голих торсів , ніяких дорогих машин сусіда , ніяких « вб'ю рідних , вб'ю друзів». Тільки фотографія із зображенням вас одного , бажано знята на дзеркальний фотоапарат або просто прямими руками.
    І взагалі приведіть в порядок свої фотографії

    Напевно ви відзначені на фотографіях з п'янок і подібних заходів. Зніміть ці позначки або як-небудь ще скрійте такі фотографії від очей непосвячених. Мова йде про і будь-яких інших сумнівних зображеннях. Наприклад , фотографію , де ви стоїте в обнімку з моделями на виставці , доведеться видалити. Замість неї підберіть кілька різнопланових знімків з вашого життя - як ви працюєте , вчитеся , ловите рибу , займаєтеся . Зрозуміло, ніяких «колишніх ».
    Заповніть профіль правдивими фактами про себе

    Якщо ви шукаєте дівчину , якій тільки недавно підключили інтернет , можете залишити в профілі розхожі цитати Стіва Джобса та інших персонажів. В іншому випадку спробуйте зібрати щось своє. Наприклад , виберіть запам'яталися слова своїх улюблених письменників. Інтелігентну і витончену жінку притягнуть артхаусні назви в «улюблених фільмах ». Додатковий бонус - вони ж відштовхнуть невігласа . Музика , книги , ігри - напишіть так , як є насправді. Ви ж шукаєте споріднену душу , а не богиню в леопардових лосинах.

Реклама сайту Match.com в лондонському метро

Match.com - найбільший сайт знайомств через інтернет. Фото bixentro з Flickr

    Приберіть з анкети все сміття

    До нього відносяться « цікаві сторінки » , розважальні програми. Попрощайтеся з « Коктейль одному » , « лицемірством » , « Кращими цитатами всіх часів і народів» , « Скаженими пандами , вмираючими стоячи» . Якщо ви закинули вудку на велику рибу , чи повинна вона знати , що всі ваші розумні думки - всього лише перекладення цитат Гарсії Маркеса , якого ви навіть не читали ? Втім , підписка на паблік « Ведомостей » або « Коммерсанта » тільки додасть вам ваги.
    Зберіть соціальні докази

    Інакше це називається « сошиал пруф ». Поняття означає набір зовнішніх ознак , за якими про вас можна судити як про відбувся в суспільстві людині. Стосовно до знайомству з жінкою соціальним доказом можуть бути фотографії , де ви перебуваєте в компанії красивих жінок , і наявність таких у вас в друзях.

    Якщо ж ваша стіна регулярно поповнюється музикою і записами ваших знайомих дівчат , це величезний плюс до того , що вас сприймуть як знайшов своє комфортне місце в соціумі.
    Додайте побільше друзів

    Ви ходили в дитячий сад , вчилися в школі , в університеті , напевно відвідували якісь гуртки чи складалися в громадських організаціях. Додайте всіх , з ким коли-небудь обмінювалися хоча б парою фраз. Якщо не хочете бачити весь цей народ у своєму рідному профілі , створіть новий , а старий залиште для «своїх». Завдання - набрати якомога більше друзів , щоб забезпечити вам максимальне охоплення .
    Слідкуйте за коментарями у друзів

    Ви додали багато людей , тепер ви бачите всі їх оновлення. Цимес у тому , що в цих оновленнях живуть друзі друзів , серед яких є і подруги. Якщо вам сподобалася одна з них , дайте відповідь що-небудь на її коментар . Краще , якщо це буде якийсь жарт або стьоб - головне дати їй пожартувати вам у відповідь . Пари фраз достатньо , щоб справити враження або просто запам'ятатися симпатичній дівчині , яку ви обрали.
    Надішліть їй запит на додавання

    Ви розговорилися в коментарях , ви дозволили їй проявити своє почуття гумору. Тепер вона готова додати вас у друзі . Пошліть їй запит зі словами типу « мені сподобалося , як ми розговорилися , я вирішив додати тебе в друзі». Зрозуміло, він буде схвалений. Якщо раптом цього не станеться - нестрашно .

    У світі залишається ще три мільярди жінок , і навіть якщо з них відняти старих , некрасивих , зайнятих , тупих і живуть в іншому місті , все одно вистачить по дві вам і всім вашим друзям .
    Коментуйте її статуси і фотографії

    Йдеться про коментарі в тому стилі , в якому ви коментуєте оновлення своїх близьких друзів. Тут доречні і стьоб , і питання, і незгоду . Якщо вона розмістила фотографію себе з дакфейсом , не будете ж ви хвалити її красу? Одночасно не варто зловживати з коментарями. Якщо ви бачите , що на десять ваших реплік вона залишає вам одну свою , цілком імовірно , що ви їй нецікаві. У такому разі не видаляйте її з друзів : нехай вона залишиться цеглинкою у вашому « сошиал пруф ».
    Запропонуйте їй зустрітися

    Це найпростіший етап знайомства через інтернет . Ви вже поспілкувалися , ви зрозуміли , що у неї до вас є інтерес. Наступний крок - сказати їй , що ви хотіли б побачити її наживо. Напевно у вашому місті проходить якась виставка чи хоча б є парк . А може бути , вам відомі якісь потаємні місця. Запросіть її туди . Просто скажіть , що ви хочете прогулятися в середу ввечері і пропонуєте їй скласти вам компанію. Напевно вона погодиться чи перенесе дату.

Ось і вся стратегія . Ці поради допоможуть вам познайомитися з якісною жінкою не тільки в « Контакті» , а й на « Фейсбуці » , на « Мамбе » і в інших соціальних сервісах. Після знайомства та запрошення погуляти ви, можливо , зіткнетеся з питанням нестачі впевненості в собі. Тут вам на допомогу прийде наш матеріал про те , як підвищити самооцінку та впевненість у собі. Якщо ж ви захочете спробувати познайомитися вживу , ми підготували для вас список місць , де можна познайомитися з дівчиною.

Ваше имя
Эл. Почта
Перейти к знакомству
Интересное почитать по теме

    

Важна ли накрутка просмотров на youtube? Сейчас очень сложно найти пользователя Интернета, который бы не пользовался социальными сетями. ... Комментариев пока нет.
Обувь Roberto Botticelli Современная фабричная обувь в значимой ступени не подходит стандартам качества. Как мужскую, так ... Комментариев пока нет.
Химчистка на дому ЧТО ДЕЛАТЬ С ЗАПАЧКАННОЙ МЕБЕЛЬЮ? Ремонт Вы получите новую «шкурку» Вашему любимому ... Комментариев пока нет.
Экономим на покупке бытового оборудования. Как купить бытовую технику хорошего качества сэкономив при этом деньги? Любая бытовая техника, ... Комментариев пока нет.
Перевод письма другу или возлюбленному из-за границы В последние десятилетия все больше связей между молодыми (и не очень) людьми из разных стран, ... Комментариев пока нет.
Супружеская жизнь, как уйти от измены Сайт знакомств стал очень популярным способом найти свою вторую половинку. Статистика упорно ... Комментариев пока нет.
Создайте своему балкону индивидуальный образ с помощью ограждений Сегодня многие собственники жилой и коммерческой недвижимости уделяют большое внимание ее ... Комментариев пока нет.
Электроэпиляции. Что это и где пройти обучение Электроэпиляция — самый проверенный и изученный временем метод удаления волос насовсем. ... Комментариев пока нет.
Суши – японское блюдо не только для еды, но и для размышлений Суши – это блюдо, которое состоит из продуктов позволяющих насытить организм полезными ... Комментариев пока нет.
Футбольная экипировка: выбираем перчатки для вратарей Футбол – это именно та игра, в которую играют уже не одно десятилетие. Для игрового ... Комментариев пока нет.
Авторские права
Копирование статей с сайта возможно только при установке прямой html-ссылки на сайт сайт знакомств и любви Loveforall.Org.Ua, открытой для индексирования! Копирование без соблюдения авторских прав, будет преследоваться по закону!
Ищите себе девушку в - смотрите фото, вы можете просто познакомится и пообщаться. Пригласить на свидание. Самые красивые парни в вашем городе, вы можете просмотреть каждую анкету, написать сообщение и познакомиться.