Главная    Завести дневник   Вступить в групу   Найти спосора   Поиграть в игры   Почитать статьи   Знакомства в мобильном     Добавить в закладки

Як познайомитися з чоловіком

22 января 2014, в 21:02

Хто повинен проявляти ініціативу при знайомстві ? Як видатися нав'язливою і легкодоступною ? Що робити , якщо ви втомилися чекати першого кроку від хлопця ? Як не злякати чоловіка своєю наполегливістю ?
Які жінки затребувані , і як стати однією з них? Ці та багато інших питань задають дівчата , безрезультатно очікують поблажливості долі , проводячи вечори на самоті , фантазуючи про щасливе майбутнє . Цікаво , на який нещасний рік набридає пасивно чекати того , що мрія збудеться сама собою? Адже щоб щось отримати , потрібно докласти зусилля , а безкоштовний сир - тільки в мишоловці.

Отже, ви зважилися розпрощатися з образом нещасної самотньої дівчини , взяти ініціативу у свої руки і самої відправитися знайомитися з важливими саме вас чоловіками. Для того щоб допомогти вам у цьому починанні , секретами про знайомства поділився засновник і головний тренер проекту Womanlove Михайло Ширін .

« Дівчина повинна сидіти вдома , читати роман про Наташу Ростової , бути скромною , з незнайомими чоловіками не розмовляти , чекати принца на білому коні» , - говорила нам мама з малих років. Йдуть роки , а принц все не їде і не їде. Може , він втратив карту і помилково приїхав до іншої принцесі ? Або зла відьма перехопила його по шляху до вас? У будь-якому випадку результат той же - самотність і заздрість до парочок , що цілується в громадських місцях. Коли прийде час відмовитися від цієї малоефективною яка чекає позиції і самої взятися за побудову свого щастя ? Чи правильно чекати дива , коли цілком реально самої привнести щастя у своє життя ?

Де познайомитися ?

Представники протилежної статі мешкають скрізь. У абсолютно будь-якому місці планети реально зав'язати розмову з вподобаним хлопцем. Познайомитися з чоловіком можна на вулиці , в транспорті , в ресторані , в клубі , в пробці , на роботі , на прийомі у лікаря , на пляжі , на побаченні з іншим чоловіком , зрештою. І всі ці зустрічі можуть мати доленосний характер. Ніколи не знаєш , де і коли зустрінеш приємного, цікавого , турботливого молодої людини. Важливо бути готовою до зустрічі з ним і не упустити свій шанс , очікуючи першого кроку від нього. Чоловік як мінімум може вас не помітити , будучи зануреним у свої думки. Однак це не виключає того факту , що ви сподобалися б йому , вияви ви активність , зверни на себе його увагу.

Щодня повз нас проходить величезна кількість чоловіків. Де знайомитися ефективніше?
Є місця , куди чоловіки спеціально приходять у пошуках дівчат для необтяжених зобов'язаннями відносин . Познайомившись в такому місці і на таких умовах складно змінити формат спілкування і створити серйозні стосунки , якщо у вас з'явиться надалі таке бажання. Початковий настрій чоловіки виключно на секс зіграє свою негативну роль. Існують місця , куди представники протилежної статі ходять відпочивати суто чоловічою компанією . Як правило , в таких обставинах вони мало налаштовані на нові знайомства з дівчатами. Однак якщо жінка здалася цікавою , зачепила , то кілька хвилин свого дорогоцінного часу хлопець із задоволенням виділить для спілкування з нею.
На роботі , за кермом автомобіля , в театрі , в кафе - практично скрізь чоловіки не налаштовані на знайомство. Завжди є початкова мета , яка призвела чоловіка в те чи інше місце . Однак люди ж якимось чином знайомляться один з одним ... Може бути , не так важлива причина , по якій чоловік опинився в тому чи іншому місці , ключовим є - сподобалися ви йому чи ні , готовий він заради вас відволіктися від первісної мети , будь то перегляд футбольного матчу з друзями або обговорення угоди на кілька мільйонів.

Залишається лише визначитися , з яким саме чоловіком ви хочете познайомитися . Подумати , де він буває , в якому місці він відчуває себе найбільш розслаблено і розкуто , і в гарному вбранні , мило посміхаючись , відправитися туди для знайомства з судженим .

Важливо розуміти , що не всі чоловіки однаково розташовані до спілкування в одному і тому ж місці. Одним комфортно в тихому , затишному кафе за чашкою розслаблюючого чаю , іншим - на вечірці в оточенні 1500 чоловік , запалюючи на танцполі. Визначитися з місцем знайомства - перший крок до успіху. Адже зустрівши чоловіка «випадково» в його улюбленому місці , ви спочатку залишаєте про себе сприятливу думку , у вас вже є щось спільне. З іншого боку ваше спільне присутність у тому чи іншому місці може стати гарним приводом для знайомства.

Наприклад , ви вирішили , що тусовщик і веселун - це той тип чоловіка , який вам зараз необхідний. Логічно відправитися на його пошуки в місця скупчення людей , там , де він « на хвилі » , де відчуває себе в своїй тарілці. Як правило , такі люди є любителями нічного життя. Залишається лише вибрати клуб . Пам'ятайте , що навіть представники нічний тусовки бувають різними. Місце розташування закладу , наявність фейс -контролю , рівень обслуговування , матеріальна складова відпочинку в тому чи іншому клубі безпосередньо впливають на категорію людей , там мешкають . Вибравши клуб місцем для свого доленосного знайомства з хлопцем , подумайте , чи відповідаєте ви рівню закладу . Ви не повинні різко виділятися , бути білою вороною , тільки в такому випадку чоловік буде відчувати себе вільно поруч з вами.

Якщо ви вирішили зачарувати любителя мистецтва , то розумно відправитися для знайомства з ним в картинні галереї або театри. Вивчіть специфіку даних закладів , звертаючи увагу на те , що абстракціонізм і класика - це різні напрями мистецтв , що притягають несхожих один на одного людей , незважаючи на те , що всі вони - поціновувачі творчих форм . Виберіть те , що ближче вам , щоб відчувати себе розкутою і самої насолоджуватися тим місцем, в яке ви йдете підкорювати чоловіка . Опинившись на такому заході , будьте в темі , що відбувається, це допоможе вам зав'язати розмову з вподобаним молодою людиною .

Любителькам трудоголіків слід звернути увагу на ресторанчики навколо бізнес-центрів. Як правило , чоловікам , що приділяє багато часу роботі , абсолютно ніколи витрачати дорогоцінні хвилини на приготування їжі , тому обідають і вечеряють вони виключно у закладах громадського харчування. Щоб не витрачати час на роз'їзди або пробки , чоловіки вибирають заклади, розташовані близько від місця роботи . Важливо пам'ятати , що рівень цін в закладі вказує на статус чоловіка , який зайшов туди утамувати відчуття голоду. Вам , очікуючи «жертву» , необхідно випромінювати впевненість і спокій , тому імпульсивні вигуки при вигляді цін в меню доведеться виключити. Розраховувати на те , що новий знайомий поспішить оплатити ваш рахунок , не варто , так що вибирайте ресторани у відповідності зі своїми матеріальними можливостями.

Отже , якщо ви хочете познайомитися з книголюбом - відвідуйте книжкові магазини , якщо вам цікаво поспілкуватися з футболістом - ходіть на футбольні матчі , музикантів шукайте на концертах , любителів пива - в пабах , банкірів - у банках , лікарів - у лікарнях , серферів - на пляжі . Зав'язати знайомство з представником протилежної статі можна де завгодно. Однак вам , щоб зустріч була для вас приємною , важливо визначитися , кого саме ви шукайте і для чого.

Ваше имя
Эл. Почта
Начать
Интересное почитать по теме

    

Вопросы по увеличению потенции Что такое дженерики? Дженерики являются лекарственными средствами, для которых характерны ... Комментариев пока нет.
Выбрать пуховик С приходом холодов многие задумываются над вопросом, какой выбрать пуховик. Да и как обойтись без ... Комментариев пока нет.
Инвестиции в недвижимость Инвестиции в недвижимость всегда составляли крупную долю в общем объеме вложений. Недвижимость ... Комментариев пока нет.
Анальные игрушки Если бы поклонник анального секса, то этот раздел предназначен для вас. Собранные в нем товары ... Комментариев пока нет.
Что такое бонусы в казино Пин Ап Стоит обратить ваше внимание на то, что бонус - это один из способов привлечения и удержания в ... Комментариев пока нет.
Модные новинки сезона весна-лето 2020    В последнее время становится популярным возвращаться к моде прошлых лет. Вот и в ... Комментариев пока нет.
Пенсионный аннуитет «Современный пенсионный аннуитет» - это есть современный инструмент планирования ... Комментариев пока нет.
Интимный магазин  Интимный магазин является единственным местом, к посещению которого каждый человек ... Комментариев пока нет.
Специализированные супермаркеты стройматериалов Грамотно выбрать керамическую плитку в самом начале любой перестройки довольно важно. ... Комментариев пока нет.
Аюрведическая медицина Аюрведа или аюрведическая медицина - это система традиционной медицины, родом из Индии, которая ... Комментариев пока нет.
Авторские права
Копирование статей с сайта возможно только при установке прямой html-ссылки на сайт сайт знакомств и любви Loveforall.Org.Ua, открытой для индексирования! Копирование без соблюдения авторских прав, будет преследоваться по закону!
Ищите себе девушку в - смотрите фото, вы можете просто познакомится и пообщаться. Пригласить на свидание. Самые красивые парни в вашем городе, вы можете просмотреть каждую анкету, написать сообщение и познакомиться.