Главная    Завести дневник   Вступить в групу   Найти спосора   Поиграть в игры   Почитать статьи   Знакомства в мобильном     Добавить в закладки

Як і чому закохуються

7 февраля 2014, в 19:43

Ледь з'являється перша можливість , кожен чол , незважаючи на статеву приналежність , відразу поспішає оголосити , насамперед, самому собі про необхідність закохатися по самі вуха . Та що там вуха - по саме « не хочу». Запитаєш , чи є така хрень закономірністю - так, є , тільки не завжди в тому вигляді , що звичний для нашого погляду обплутаного дитячою наївністю . Копіюючи сюжети любовних романів і далеких від життя серіалів дівчата щиро вірять , що дружба і є те саме почуття під назвою любов , у той час як хлопці , мучачись смутними бажаннями статевої близькості , приймають саме їх за велике почуття . Можна подумати , що я спецом спрощую поняття , зводячи їх до банального статевому потягу , але хто зможе спростувати таку фразу , що потяг статей один до одного і є любов ? Не намагайся прівсунуть сюди цитати великих людей - любов кожного індивідуальна і якщо одні люблять за щось , інші всупереч усьому. Чужу думку завжди загрожує , особливо якщо не пропонує вибору , ось я і не хочу тиснути , тасуючи факти на догоду своїм поняттям на цей рахунок . Але ж можна , причому легко. Ось прикинь , як з боку виглядає ця штука , яка визначається як почуття , в якій любити і страждати завжди синоніми. Вірно - хреново виглядає.

          Проте , почуття , було, є і буде до тих самих пір , поки його хтось чи щось живить , а харчується воно всім чим завгодно , оскільки всеядно . Думаєш , дарма побутує поняття , ніби словами любов неможливо виразити ? Ця відмазка дозволяє трактувати будь-яке почуття в якості любовного , навіть звичайну нудьгу самотності. А що , мозок штука хитра і реагує належним чином в будь-якій ситуації . Нам страшно - він заспокоює , нам сумно - він намагається розвеселити , а якщо нам не вистачає спілкування , він тут же пропонує на вибір кандидатуру того чола , який може позбавити від такої напасті . При цьому , мати його , підстановка відбувається по невідомим і непізнаним досі алгоритмам , адже нерідко провести паралель між любов'ю і її причинами взагалі неможливо. Сторонні не в'їжджають в причини виникнення любові , оскільки всі мутно , а учасники не бажають прояснення , бо бояться розвінчання об'єкта свого поклоніння - тільки й усього. Погодься , « вона така ... така ...» або « він - це щось ... » несуть ту ж смислове навантаження що « піди туди - не знаю куди і принеси те - не знаю що ». Хоча подібна хрень всіх влаштовує і ніхто не намагається піддавати її аналізу - а даремно. Якщо спочатку розподілити почуття таким чином , щоб в сукупності вони вели до закоханості і любові , можна добитися саме тих результатів , до яких прагне людство в ідеалі.

          « Вона його за муки полюбила , а він її - за співчуття до них ...» - все просто і не вимагає закочування очей і мрійливих багатозначних охов - зітхань . Є причини , є наслідки і є цілком певні почуття , що складаються в єдине ціле. Можеш не приймати це до відома , але подібні залежності є в кожному партнерському союзі , їх тільки необхідно знайти , правильно зрозуміти і не соромитися згодом . Наприклад , твоя кохана ходить в дитячий сад в новій сукні , причому кожен день - чим не привід для закоханості , адже інші дівчата так не роблять? Або ось : хлопець учасник збірної коледжу зі стрибків у бік - чим не об'єкт для заздрості подруг , коли він поруч з тобою ? З цією подружкою є про що поговорити , у цього дружка в штанах вгадується певний потенціал , що змушує дівчат таїти дихання до непритомності ... Причин можна набрати безліч і всупереч думці щодо неправильності такого підходу , істинність його навряд чи оспоріма . Будь-яке почуття викликається скоріше чимось , ніж кимось , як це прийнято трактувати в любові. Хочеш , копнемо і тут ?

          Прийшов друг і ми з ним , обговоривши темку , досягли - таки консенсусу , а адже він непримиренний критик моєї творчості . Так що істина не так глибоко , як може здатися на перший погляд. Перш за все, варто сказати про термінології любові. Буду краток , щоб не повторювати вищесказане , тим більше читач , дійшовши до цього місця в книзі , ти цілком врубился в мої поняття на цей рахунок . Отже, що провокує прояв почуттів :
- симпатія

          Симпатія виникає в разі фізичної чи розумової привабливості людини , а равнохренственно його слабкості або безпорадності. У першому випадку він має в своєму розпорядженні своїм зовнішнім виглядом або внутрішнім змістом , у другому , з'являється бажання поділитися з ним своїми почуттями через їх повної відсутності у нього ;
- закоханість

          Закоханість починається з моменту формування симпатій в певний інформаційний пакет , дані якого зобов'язані заповнювати порожнечі в спілкуванні . Біохімічні реакції організму сприймають закоханість як каталізатор , в результаті чого присутність об'єкта викликає душевний підйом , а відсутність - спад ;
- любов

          Любов - знаходження опонента , який готовий беззастережно сприймати нас або як домінуючого в усіх відношеннях партнера - актив , або як суб'єкта , якому необхідно його заступництво - пасив . При цьому середнє положення є найбільш нестабільним ;
- потяг

          Потяг , насамперед , являє собою прагнення людини реалізувати свою любов фізіологічно . У більшості випадків сила любові і її тривалість прямопропорційна потягу , але бувають винятки, коли потяг не є складовою любові, тобто , відноситься виключно до фізіології.

          Щоб зрозуміти до чого я хилю , слід взяти до відома ще одне визначення - визначення фетишизму . Духовна або фізіологічна любов до дії або предмету називається фетишизмом , при цьому людина сама наділяє об'єкт схиляння тими якостями , які для цього необхідні. Як бачиш , суб'єкт , на якого спрямована любов , може бути ким завгодно і яким завгодно, аби на цьому проміжку часу відповідав тим вимогам , які виставив закоханий . Самі вимоги при цьому є наслідком внутрішніх установок людини і можуть істотно відрізнятися від традиційних . Педофілія , геронтофилия , гомофілія , некрофілія і т.д. є ті самі внутрішні установки , які визначають любов . Піддавши аналізу вищесказане можна без праці припустити , що в будь-якому союзі той у кого закохані , являє собою « улюблену іграшку ( фетиш ) » люблячого і повинен відповідати його запитам. Ідеалом любові , на мій погляд , можна вважати союз людини з « секскуклой » останнього покоління , здатної забезпечити партнера всім необхідним в плані фізіології , що не втручаючись при цьому в його психіку. Знаю , звучить дещо фантастично , але подумай про це неупереджено читач і зрозумієш , наскільки я близький до істини.

          Ми закохуємося в те, що нас торкает , тобто нам ближче , отже , враховуємо виключно свої інтереси , так що прикриватися високими словами в цій ситуації , значить дурити не тільки інших , але і себе. А раз так , якого хрена шукати в любові високі матерії , якщо вона земна ? Щоб закохатися , досить скласти і виставити список вимог своєму потенційному об'єкту любові , по типу оголошення про знайомство . Що там пишуть про себе - правильно , виключно хороше, вимагаючи те ж саме від тих , хто заглотит наживку. Відшукуючи коханого або кохану необхідно керуватися правилами шопінгу - кращий товар за найкращою ціною. Не звертай уваги на цинічність слів , зрештою , раз ти читаєш цю хрень , бажання закохатися дістало остаточно і зробити це потрібно правильно. Випадкова любов як покупка непотрібного товару : і на хрін не потрібно , і викинути шкода . Скільки таких «люблять » навколо - неміряно , але воно тобі треба , щоб кожен раз відшукувати причину , по якій ви поруч? Ось чому любов повинна мати ломову спонукальну мотивацію , яка легко переплюне всі сумніви і направить єдиним правильним курсом.

          Об'єкт призначений для твоєї любові повинен мати максимальну відповідність висунутим вимогам , тобто бути ідеалом відповідно до твого прейскурантом. Де такий відшукати ? Так я не зрозумів , ти хочеш дійсно закохатися або пограти в любов , щоб потім мучитися ревнощами і страждати , опинившись за бортом човна любові ? Запам'ятай : любов не гра , ця хрень реально розбиває серця , так якого з цим експериментувати ? Прийняв для себе запити на майбутнє , визначився з обіч що йде або йде і на пошуки. І не вір , що стерпиться - злюбиться або що когось можна буде перевиховати згодом . Як правило , з ким поведешся , з тим і нахлебался . Ось чому треба спочатку тікати від всіляких бодяг в майбутньому , навіть якщо до цього закликає всього лише голос звичайної інтуїції. Купуючи річ на час , ми всіляко вивчаємо її експлуатаційні характеристики , так чому б не застосувати таку практику вибираючи свою любов назавжди ? Практичний підхід у цьому випадку виправданий , бо наслідки можуть виявитися фатальними . Можна при бажанні змінити свою оцінку чогось або когось , але це неможливо зробити назавжди , ось чому визначатися з любов'ю слід перш , ніж в неї занурюватися .

          Твердження начебто любов приходить неждано-негадано придумали ті , хто не вміє читати між рядків і ні хрена не розбирається в знаках понад або збоку. Насправді все в цьому житті зумовлене , і сподіватися , що його величність випадок випаде саме тобі не просто ідіотизм - ідіотизм небезпечний . Якщо любов необхідна навіки - прагни до ідеалу , якщо як для всіх - прагни тим , хто ближче . У більшості випадків інтерес замішаний на дружній основі легко прописується в новому амплуа , роблячи з друзів закоханих. Знання особливостей один одного стопудово сприяє спільності інтересів , а це для початкової стадії любові виразно відповідний стимул. Однак такий спосіб закохатися , чреватий швидким пересиченням , адже половинку пуди солі вже з'їли з пивом раніше, і залишилося зовсім децл . Багато цього не наздоганяють , от і пожинають плоди через нетривалий час , а як уникнути такого не здогадуються. Зараз все виправлю , причому за своїм звичаєм зроблю це по пунктах. Можеш їх доповнювати і переставляти по своєму розумінню , головне - зрозумій суть , щоб всякий раз закохуючись приходити до самого вірному на той момент рішення.

          Що , кинулося в очі «кожен раз » , так адже я об'єктивно оцінюю обстановку і розумію , що нічого вічного не буває. Це тільки в казках любов переживає господарів після їхньої смерті в один день , - життя - не казка і її реалії зовсім не схожі. Отже , щоб закохатися слід :

1 ) Досягти віку дозволяє любити ;
2 ) Створити умови дозволяють закохатися :
- матеріальні
- комунальні
- соціальні
- Внутрішньосімейні ( для підлітків)
3 ) звикнутися з думкою , що любов є частина фізіології і що без неї кохання не існує ;
4 ) Визначитися з власними запитами на предмет майбутньої любові , причому по максимуму :
- підлога
- зовнішність
- характер
- духовність
- звички
- вік
- статус
- Соціальне становище
- Матеріальне становище
- Сімейний стан
- хобі
- освіта
- Віросповідання і т.д.
5 ) Пошукати потрібну кандидатуру всередині власної середовища проживання;
6 ) Розширити пошуки в тих напрямках , які можливі ;
7 ) Якщо пошук не дав результатів , подсократить п.4 і повторити п.п.5 і 6 ;
8 ) Вибравши підходящий об'єкт , слід спочатку наділити його всіма необхідними якостями п.4 і прописати в своїй свідомості ;
9 ) Асоціювати об'єкт ( створити якоря - прив'язки ) з максимальною кількістю предметів і дій , щоб образ викликався в пам'яті при кожному випадку їх зачіпання ;
10 ) Познайомитися безпосередньо з об'єктом любові , виливши на нього (неї) все накопичене за час підготовки великого і світлого почуття ;
11 ) У разі позитивної реакції см. далі , у разі негативної , повертайся в п.5 ;
12 ) З'ясувати у об'єкту зміст його п.4 , після чого в рекордно короткі терміни підігнати себе під його (її) поняття ідеального партнера для любові ;
13 ) Любити і бути коханим ( ою).

          Не став розписувати в подробицях як шукати , де та іншу лабудєнь - все це і так мається на подглаву книги , але саме бажання закохатися тепер кожен зможе здійснити не особливо зажене з цього приводу. Деякі вважають , що спонтанність у любові все-таки переважніше прагматизму - прапор їм в руки , тільки потім нехай не сунуть голову в петлю , коли реальність почне диктувати свої умови. Тут у мене присутні вимагають пояснень на конкретних прикладах. Що ж, немає проблем. Чи багато відомо історії прикладів вічної любові ? А скільки в історії зафіксовано людей , чия нещасна любов викликала стільки сльозинок , сліз і слезіщ ? Думаю , коментувати в цьому випадку більше нічого: навіть ежам зрозуміло , схрестити два характеру можна , але обчислити тривалість їхнього симбіозу всупереч впливу зовнішніх і внутрішніх факторів у вигляді інформаційних челокодов навряд чи вдасться. Та що це я все про те , як закохатися , пора і зворотний бік висвітлити , тим більше деяким влюбливим особинам таке ох як необхідно .

Ваше имя
Эл. Почта
Перейти к знакомству
Интересное почитать по теме

    

Важна ли накрутка просмотров на youtube? Сейчас очень сложно найти пользователя Интернета, который бы не пользовался социальными сетями. ... Комментариев пока нет.
Обувь Roberto Botticelli Современная фабричная обувь в значимой ступени не подходит стандартам качества. Как мужскую, так ... Комментариев пока нет.
Химчистка на дому ЧТО ДЕЛАТЬ С ЗАПАЧКАННОЙ МЕБЕЛЬЮ? Ремонт Вы получите новую «шкурку» Вашему любимому ... Комментариев пока нет.
Экономим на покупке бытового оборудования. Как купить бытовую технику хорошего качества сэкономив при этом деньги? Любая бытовая техника, ... Комментариев пока нет.
Перевод письма другу или возлюбленному из-за границы В последние десятилетия все больше связей между молодыми (и не очень) людьми из разных стран, ... Комментариев пока нет.
Супружеская жизнь, как уйти от измены Сайт знакомств стал очень популярным способом найти свою вторую половинку. Статистика упорно ... Комментариев пока нет.
Создайте своему балкону индивидуальный образ с помощью ограждений Сегодня многие собственники жилой и коммерческой недвижимости уделяют большое внимание ее ... Комментариев пока нет.
Электроэпиляции. Что это и где пройти обучение Электроэпиляция — самый проверенный и изученный временем метод удаления волос насовсем. ... Комментариев пока нет.
Суши – японское блюдо не только для еды, но и для размышлений Суши – это блюдо, которое состоит из продуктов позволяющих насытить организм полезными ... Комментариев пока нет.
Футбольная экипировка: выбираем перчатки для вратарей Футбол – это именно та игра, в которую играют уже не одно десятилетие. Для игрового ... Комментариев пока нет.
Авторские права
Копирование статей с сайта возможно только при установке прямой html-ссылки на сайт сайт знакомств и любви Loveforall.Org.Ua, открытой для индексирования! Копирование без соблюдения авторских прав, будет преследоваться по закону!
Ищите себе девушку в - смотрите фото, вы можете просто познакомится и пообщаться. Пригласить на свидание. Самые красивые парни в вашем городе, вы можете просмотреть каждую анкету, написать сообщение и познакомиться.