Главная    Завести дневник   Вступить в групу   Найти спосора   Поиграть в игры   Почитать статьи   Знакомства в мобильном     Добавить в закладки

Розкутість і свобода: геть сексуальні страхи

11 марта 2014, в 16:54

Чи маєш ти комплекси з приводу зовнішнього вигляду , або ж ти просто переживаєш , що не зможеш досягти оргазму - всі ці страхи впливають на твою сексуальне життя і в підсумку роблять секс менш яскравим - і для тебе , і для твого партнера. Експерти склали рейтинг десяти найбільш поширених перешкод , які заважають насолоджуватися сексом , а так само підказали , як з ними впоратися.

Повір , більшість твоїх сексуальних страхів всього лише у тебе в голові. І чим швидше ти від них зможеш позбутися, тим швидше твій секс стане більш якісним і яскравим. / shutterstock

Проблема: ти боїшся постати перед ним голою при світлі

Який твій перший порив , коли ти усвідомлюєш , що зараз буде секс? Якщо це бажання вимкнути світло - не панікуй , ти не одна така . Безліч жінок бояться оголитися перед чоловіком , якщо світло все ще включений . Іронія в тому , що чоловіки люблять насолоджуватися видом коханої жінки , а якщо вона до того ж і роздягнена - то це викликає невимовне захоплення. Так що всі страхи в сторону і вперед! Чоловіки за своєю природою є візуалами , і темрява під час сексу істотно скорочує їх насолоду.

Як впоратися ?

Спробуй пересилити себе і як мінімум запали у вашій спальні свічки або встанови Затемнювач світла . Чоловік звикне до цього ритуалу і реагуватиме негайно , коли побачить , що висвітлення стає не таким яскравим як звичайно.

Проблема: ти переживаєш про те , чи приємно ти пахнеш "внизу"

Кожна жінка , яка хоч раз у житті чула жарт , що жіночі геніталії " пахнуть рибою " думатиме : "Боже , невже і я так само пахну ? " . Жінки схильні до подібних переживань , більше того , це може породити страх , що твій вагінальний запах може бути огидний і жоден чоловік не захоче з тобою сексу.

Читай також : Проблеми в ліжку: що робити і до кого бігти

Як впоратися ?

Правда в тому , що кожне здорове тіло має свій запах. І це навіть зіграє тобі на руку , так як запах твого тіла це не просто запах , а одночасно і феромон , який приваблює чоловіків . Дійсно , вагінальний запах може ставати неприємним , але це відбувається тоді , коли у тебе є статеві інфекції. Якщо ж ти здорова і не забуваєш про інтимну гігієну , не варто хвилюватися. Будь-який чоловік , який має досвід на сексуальному поприщі , знає , що кожна жінка має свій запах , так що дуже малоймовірно , що він стане до тебе принюхуватися і фиркати .

Проблема: ти боїшся , що під час сексу можеш пукнути (хай вибачать нас чоловіки , які помилково читають цю статтю)

Середньостатистична жінка пукає 14 разів на день. Але що ж робити , коли - о Боже ! - Це відбулося під час сексу ? Цілком імовірно , що це може статися і з тобою. Однак ти не повинна забувати , що всі ми люди зі своїми фізіологічними процесами і потребами. Іноді твоє піхву може випускати повітря з гучним звуком - результат певних поз у сексі , коли повітря може затримуватися "там" .

Як впоратися ?

Ти, звичайно , можеш максимально скоротити вживання їжі , яка призводить до підвищеного газоутворення , однак ти повинна навчитися розвивати почуття гумору навіть у такій делікатній темі , як секс . Ти можеш бути здивована , але сміх у некомфортною ситуації може лише зблизити тебе з партнером.

Проблема: боязнь того , що ти не зможеш його задовольнити

А чи подобається йому це ? Насолоджується чи він моментами , які ми проводимо разом? Чи не втомився він від того , що я використовую всі ті ж пози / прийоми / техніки в ліжку? Знайоме , чи не так?

Як впоратися ?

Якщо ти вважаєш , що недостатньо хороша в ліжку , кращий спосіб впоратися з подібними тривогами - поспілкуватися з партнером і поставити йому всі хвилюючі тебе питання . Зроби це акуратно , наприклад "Я так хочу принести тобі задоволення , але переживаю , що в оральному сексі не задовольняю тебе так , як ти цього хочеш " . Це дасть твоєму чоловікові можливість розкритися і встановити між вами довірче спілкування . До того ж , після подібної розмови ти зможеш розслабитися і бути більш впевненою в собі. Чоловіки не настільки складні натури , як жінки. Їх збуджує те, що збуджена жінка. Так що замість того , щоб хвилюватися , розслабся і насолоджуйся .

Проблема: тобі здається , що він думає про колишньої і секс, який у них був

Ви в ліжку , а ти ніяк не можеш припинити думати , що він мріє про свою колишню . Кожна жінка хоч раз про це замислювалася. Якщо це тебе хвилює , то просто відпусти свій страх , він просто ірраціональний. Якщо він зараз з тобою , то вона просто минуле і перемога за тобою , так як саме ти його вибір. Якщо ж ти продовжуєш про це думати , то сама ж своїми руками рушішь ваші відносини.

Як впоратися ?

Якщо ці страхи тебе не покидають , то спробуй релаксаційні техніки, такі як глибоке дихання , а так само сконцентруйся на тому , що все-таки ти , а не вона і є його справжнє . Усі негативні думки потрібно навчитися перетворювати у позитивні - "Він вибрав мене " , "Ми любимо один одного" , "Є минуле , а є справжнє - нам добре разом і у нас відмінний секс " . Однак є жінки , яким навіть всі ці способи не допомагають. У такому випадку потрібно застосувати останній варіант - поговорити безпосередньо зі своїм чоловіком. Але пам'ятай , що є більш привабливі видовища , ніж жінка , що проявляє слабкість.

Читай також : Сексуальні фантазії чоловіка : Секс утрьох , підпорядкування і зв'язування

Проблема: ти боїшся не зазнати оргазму

Жінки і справді занадто недовірливі і люблять занадто багато думати. Просто запам'ятай - чим більше ти хвилюєшся про те , що оргазму не буде , тим менше у тебе шансів його досягти.

Як впоратися ?

Разом того , щоб бути недовірливою , постарайся сконцентруватися на тому , щоб випробувати насолоду. І коли ти помітиш , що певні фізичні чи емоційні відчуття доставляють тобі задоволення , постарайся їх збільшити і продовжити. З часом , концентрація на сексуальних відчуттях , а не на оргазмі як такому , допоможе тобі зрозуміти , чого саме бажає твоє тіло , а це і є найефективніший спосіб досягти оргазму.

Проблема: як бути з оральним сексом ?

Навіть у наш час багато пар все ще відчувають себе некомфортно , коли мова заходить про оральний секс . Цьому є декілька пояснень : партнери не знають , як саме задовольнити один одного , не знають , як отримати задоволення , коли отримують цього роду ласку , а так само люди хвилюються про чистоту статевих органів , запаху і т.д.

Як впоратися ?

Дійсно , оральний секс це забава не для кожної пари . Разом з тим , жінка не повинна боятися цього . Все-таки оральним сексом теж можна займатися по- різному , використовуючи різні техніки. Наприклад , деякі жінки хвилюються , що повинні брати пеніс партнера в рот повністю , хоча існує безліч різних способів робити мінет . Точно так само існує безліч різних поз , в яких чоловік може орально пестити свою партнерку.

Проблема: негативні думки в спальні

Жінки часто відволікаються під час сексу , і деякі з думок можуть бути негативними . Наприклад , жінка може думати , що вона не приваблива , або ж що вона набрала вагу , вона може бути незадоволена своїм партнером або ж тим , що їй завжди складно досягти оргазму. Ясно одне - якщо жінка постарається всі свої негативні думки переформулювати у позитивні це поліпшить її сексуальне життя.

Як впоратися ?

Мовчання - це внутрішня критика. Чоловік третій вечір поспіль забув вимити посуд після вечері? Відпусти і забудь . Позитивний настрій допоможе тобі швидше збудитися і дійти до логічного завершення.

Проблема: тобі занадто лоскотно

Він торкається до тебе , а ти , замість того , щоб насолоджуватися , намагаєшся не захихотіла , тому що тобі не приємно , а лоскотно !

Як впоратися ?

Кожна жінка має свої чутливі точки , і її партнер просто повинен знати , де вони розташовані і як на них впливати. Наступного разу , якщо тобі лоскотно , попроси свого чоловіка торкатися до тебе не ніжно , а рішуче , це допоможе уникнути почуття лоскоту , яке може виникати саме на самому початку прелюдії.

Проблема: " там" дуже сухо

Ти збуджена , але все ще відчуваєш , що там , внизу , сухо. Вагінальна сухість може бути наслідком менопаузи або годування грудьми, і якщо у тебе виникла ця проблема - це не означає , що з тобою щось не так. Деякі дні просто можуть бути більш "сухими" .

Як впоратися ?

Відмінне рішення проблеми - купівля лубріканта на водній основі. Просто тримай його на тумбочці , так , про всяк випадок.

Ще переживаєш ? А даремно! якщо ти хочеш його , а він тебе , то всі ці дрібні проблеми не повинні вам заважати займатися запаморочливим сексом.

Ваше имя
Эл. Почта
Начать
Интересное почитать по теме

    

Как подобрать цвет цветных контактных линз? Некоторые пользователи отдают свой голос конкретно цветным КЛ. Одним хочется подчеркнуть ... Комментариев пока нет.
Переезд из Томска в Москву Всем читателям привет. Хотелось бы поделиться с вами своей небольшой историей. Жил я за городом ... Комментариев пока нет.
Крауд-маркетинг в интернете Эффективное продвижение интернет-сайта — это есть не лишь написание нужных текстов и ... Комментариев пока нет.
Питьевая диета Питьевая диета - звучит как-то странно, поэтому многие ее и игнорируют. Они даже не смотрят в ... Комментариев пока нет.
ЭКСПРЕСС-уборка Конечно, уборка помещения – дело ответственное, трудоемкое и часто требует много времени. ... Комментариев пока нет.
Помпы вакуумные Не секрет, что длительное воздержание от секса может нанести вред мужской потенции, но как быть ... Комментариев пока нет.
Матовые натяжные потолки Сейчас на рынке строительных товаров можно лицезреть великое множество вариаций натяжных ... Комментариев пока нет.
Молочная смесь для детей раннего возраста на основе козьего молока: преимущества продукции Kabrita Каждый родитель желает, чтобы его ребенок буквально с первых дней жизни получал все самое лучшее ... Комментариев пока нет.
Психоанализ Одним из наиболее известных имен, связанных с психоанализом, является Зигмунд Фрейд. Фрейд ... Комментариев пока нет.
Вопросы по увеличению потенции Что такое дженерики? Дженерики являются лекарственными средствами, для которых характерны ... Комментариев пока нет.
Авторские права
Копирование статей с сайта возможно только при установке прямой html-ссылки на сайт сайт знакомств и любви Loveforall.Org.Ua, открытой для индексирования! Копирование без соблюдения авторских прав, будет преследоваться по закону!
Ищите себе девушку в - смотрите фото, вы можете просто познакомится и пообщаться. Пригласить на свидание. Самые красивые парни в вашем городе, вы можете просмотреть каждую анкету, написать сообщение и познакомиться.