Главная    Завести дневник   Вступить в групу   Найти спосора   Поиграть в игры   Почитать статьи   Знакомства в мобильном     Добавить в закладки

Європейська весільня сукня

7 марта 2018, в 10:24

До хрещення Київської Русі в 988 році титуловані особи королівської крові виходили заміж у сукнях візантійського крою – просторих туніки з довгими рукавами і глибоким вирізом до самих п'ят, які шилися з щільної важкої тканини і прикрашали численними дорогоцінними каменями. Причому, колірна гамма сукні могла бути найрізноманітнішою, і в тон йому підбиралися камені, які нашивалися на вбрання. Голову нареченої прикрашала обруч, також всипаний коштовностями. У подібних весільних сукнях, облямованих хутром, також виходили заміж дочки старійшин слов'янських племен – кривичів, дреговичів, в'ятичів.

У звичайних сім'ях наречену обряжали в більш просте закрите плаття вільного покрою з довгими рукавами, головною прикрасою якого служила вишита кольорова стрічка з'єднує спереду горловину і поділ. Голову такий нареченої могли прикрашати вінок з квітів, срібний обруч або плетений шкіряний ремінь. При цьому зазвичай волосся дівчини не вкладалися – у багатьох племен вважалося, що після весілля наречена повинна розплести косу, символ дівочості. Практично у всіх слов'ян існувало повір'я, що до весілля наречений не повинен бачити обличчя нареченої, тому навіть перед язичницьким обрядом одруження, коли молоді і гості збиралися за одним столом, наречена виходила в щільній накидці, що приховує обличчя. Після хрещення Київської Русі, коли головним весільним обрядом стало церковне вінчання, змінилися і вимоги до вбрання нареченої. Це повинно було бути «глухе» закрите плаття з довгим рукавом, яке приховує обриси фігури. Знатні дівчата йшли під вінець у важких вбрання з оксамиту і парчі, які розшивалися дорогоцінними каменями, зокрема, перлами, і оторачивались хутром. Вага такого вбрання міг досягати 10-15 кг. Голову нареченої вінчала шапочка з оксамиту і хутра, зазвичай бордового або малахітового кольору, в тон їй підбиралася облямована хутром накидка, обличчя закривала тонка шовкова тканина, яка одягалась на голову під шапочку. У російських селах наречену також обряжали в закриті сукні, а приблизно з 15 століття – у вишиті сорочки і сарафани. Голову дівчини прикрашала загострена корона з вишивкою або напівдорогоцінним камінням, що нагадує перевернуте серце – кокошник. Також використовувалися обручі і вінки. Мода на класичні весільні сукні білого та пастельних тонів закріпилася в Росії лише в 18 столітті. Причому, в такому вбранні, доповненому ажурною фатою і вінком із живих або штучних квітів, вінчалися в основному городянки і заможні поміщицькі дочки. Дівчата з бідних селянських родин могли піти під вінець у бабусиній або маминому весільному вбранні з домотканого полотна, який приховував фігуру до самих п'ят. Весільні сарафани доповнювалися білими сорочками з яскравою вишивкою і ошатними хустками. Вищим шиком вважалося йти під вінець у червоних сап'янових чобітках, що за сільськими мірками вважалося ознакою достатку родини нареченої або нареченого (часто за відсутності коштів у батьків нареченої всі витрати оплачували родичі нареченого).

В необхідній кількості і по низькій ціні бутоньєрки для гостей купити ви можете на сайті http://floristika.lviv.ua/.

Ваше имя
Эл. Почта
Перейти к знакомству
Интересное почитать по теме

    

Тепловые насосы В настоящее время активно развивается и приносит новые идеи альтернативная энергетика. Одной из ... Комментариев пока нет.
МЕТОДЫ SEO ОПТИМИЗАЦИИ Если Вы недавно открыли свой собственный сайт, то это просто прекрасно. Ведь действительно, иметь ... Комментариев пока нет.
Подготовка к беременности. Профилактика женского здоровья Самая модная тусовка осведомлена насчет тоскливой российской демографии, и поэтому в меру ... Комментариев пока нет.
Бодибилдинг. Сгибания Зотмана. В наши дни данное упражнение в тренажерных залах является по-настоящему редким гостем. Причиной ... Комментариев пока нет.
Скупка и продаж антиквариата Антиквариат — это есть художественно-исторический термин, какой используется или для ... Комментариев пока нет.
Хороший сон - крепкая память Мало, кто знает, что сон нужен не только для отдыха нашего утомленного организма, но и для ... Комментариев пока нет.
Мой любимый человек. Рассказ. Твои губы остались до сих пор в моей памяти. Особенно твои нежные и проникновенные поцелуи. Они ... Комментариев пока нет.
Стратегия Блефа в Онлайн Покере Настольные игры, такие как покер часто считаются наиболее сложными азартными играми из всех ... Комментариев пока нет.
autozigulya.ru - все необходимое для вашего авто Наверняка каждый водитель знаете, как очень неприятно садиться утром в холодную машину. Особенно ... Комментариев пока нет.
Парфюмерия фирмы Parfen –роскошь совершенных ароматов. Очень часто на телевидении можно встретить рекламу известных парфюмов. В рекламном ролике ... Комментариев пока нет.
Авторские права
Копирование статей с сайта возможно только при установке прямой html-ссылки на сайт сайт знакомств и любви Loveforall.Org.Ua, открытой для индексирования! Копирование без соблюдения авторских прав, будет преследоваться по закону!
Ищите себе девушку в - смотрите фото, вы можете просто познакомится и пообщаться. Пригласить на свидание. Самые красивые парни в вашем городе, вы можете просмотреть каждую анкету, написать сообщение и познакомиться.