Главная    Завести дневник   Вступить в групу   Найти спосора   Поиграть в игры   Почитать статьи   Знакомства в мобильном     Добавить в закладки
Создай анкету
или
войди через социальную сеть

Європейська весільня сукня

7 марта в 10:24

До хрещення Київської Русі в 988 році титуловані особи королівської крові виходили заміж у сукнях візантійського крою – просторих туніки з довгими рукавами і глибоким вирізом до самих п'ят, які шилися з щільної важкої тканини і прикрашали численними дорогоцінними каменями. Причому, колірна гамма сукні могла бути найрізноманітнішою, і в тон йому підбиралися камені, які нашивалися на вбрання. Голову нареченої прикрашала обруч, також всипаний коштовностями. У подібних весільних сукнях, облямованих хутром, також виходили заміж дочки старійшин слов'янських племен – кривичів, дреговичів, в'ятичів.

У звичайних сім'ях наречену обряжали в більш просте закрите плаття вільного покрою з довгими рукавами, головною прикрасою якого служила вишита кольорова стрічка з'єднує спереду горловину і поділ. Голову такий нареченої могли прикрашати вінок з квітів, срібний обруч або плетений шкіряний ремінь. При цьому зазвичай волосся дівчини не вкладалися – у багатьох племен вважалося, що після весілля наречена повинна розплести косу, символ дівочості. Практично у всіх слов'ян існувало повір'я, що до весілля наречений не повинен бачити обличчя нареченої, тому навіть перед язичницьким обрядом одруження, коли молоді і гості збиралися за одним столом, наречена виходила в щільній накидці, що приховує обличчя. Після хрещення Київської Русі, коли головним весільним обрядом стало церковне вінчання, змінилися і вимоги до вбрання нареченої. Це повинно було бути «глухе» закрите плаття з довгим рукавом, яке приховує обриси фігури. Знатні дівчата йшли під вінець у важких вбрання з оксамиту і парчі, які розшивалися дорогоцінними каменями, зокрема, перлами, і оторачивались хутром. Вага такого вбрання міг досягати 10-15 кг. Голову нареченої вінчала шапочка з оксамиту і хутра, зазвичай бордового або малахітового кольору, в тон їй підбиралася облямована хутром накидка, обличчя закривала тонка шовкова тканина, яка одягалась на голову під шапочку. У російських селах наречену також обряжали в закриті сукні, а приблизно з 15 століття – у вишиті сорочки і сарафани. Голову дівчини прикрашала загострена корона з вишивкою або напівдорогоцінним камінням, що нагадує перевернуте серце – кокошник. Також використовувалися обручі і вінки. Мода на класичні весільні сукні білого та пастельних тонів закріпилася в Росії лише в 18 столітті. Причому, в такому вбранні, доповненому ажурною фатою і вінком із живих або штучних квітів, вінчалися в основному городянки і заможні поміщицькі дочки. Дівчата з бідних селянських родин могли піти під вінець у бабусиній або маминому весільному вбранні з домотканого полотна, який приховував фігуру до самих п'ят. Весільні сарафани доповнювалися білими сорочками з яскравою вишивкою і ошатними хустками. Вищим шиком вважалося йти під вінець у червоних сап'янових чобітках, що за сільськими мірками вважалося ознакою достатку родини нареченої або нареченого (часто за відсутності коштів у батьків нареченої всі витрати оплачували родичі нареченого).

В необхідній кількості і по низькій ціні бутоньєрки для гостей купити ви можете на сайті http://floristika.lviv.ua/.

Ваше имя
Эл. Почта
Перейти к знакомству
Интересное почитать по теме

    

Информатизация адвокатуры Информатизация адвокатуры Работа адвоката – участие (на стороне клиента) в судебном ... Комментариев пока нет.
UN MAZZO DI FIORI - быстрая доставка цветов в Ярославле В цветочном магазине UN MAZZO DI FIORI в любое время года можно приобрести самые красивые и ... Комментариев пока нет.
БАЛЬЗАМ ДЛЯ ГУБ ВОССТАНАВЛИВАЮЩИЙ За губами, как и за кожей лица, нужно ухаживать постоянно, основным ухаживающим средством ... Комментариев пока нет.
Демакияж: как правильно очищать кожу Декоративная косметика помогает подчеркнуть природную красоту или создать необычный, загадочный ... Комментариев пока нет.
Как выспаться в поезде Сон в поезде зачастую становится проблемой: мерный стук колес отнюдь не лишь отнюдь не помогает, ... Комментариев пока нет.
Навіщо вітаміни взимку Сьогодні, багато людей починають розуміти значення вітамінів для організму. Пару десятків років ... Комментариев пока нет.
Несколько рекомендаций всем, кто хочет приобрести сток обувь Если вы хотите купить обувь для себя или ребенка, вам стоит опираться на различные критерии ... Комментариев пока нет.
Недорогая домашняя стрижка йоркширских терьеров Недорогая домашняя стрижка йоркширских терьеров Йорки долгое время являются любимыми породами ... Комментариев пока нет.
Офисные перегородки Офисные межкомнатные перегородки позволяют поделить офисное пространство на функциональные зоны, ... Комментариев пока нет.
Модули opencar Процесс создания интернет-магазина быть может достаточно пугающим. Сначала, Вы должны полагаться ... Комментариев пока нет.
Авторские права
Копирование статей с сайта возможно только при установке прямой html-ссылки на сайт сайт знакомств и любви Loveforall.Org.Ua, открытой для индексирования! Копирование без соблюдения авторских прав, будет преследоваться по закону!
Ищите себе девушку в - смотрите фото, вы можете просто познакомится и пообщаться. Пригласить на свидание. Самые красивые парни в вашем городе, вы можете просмотреть каждую анкету, написать сообщение и познакомиться.