Главная    Завести дневник   Вступить в групу   Найти спосора   Поиграть в игры   Почитать статьи   Знакомства в мобильном     Добавить в закладки
Создай анкету
или
войди через социальную сеть

Європейська весільня сукня

7 марта в 10:24

До хрещення Київської Русі в 988 році титуловані особи королівської крові виходили заміж у сукнях візантійського крою – просторих туніки з довгими рукавами і глибоким вирізом до самих п'ят, які шилися з щільної важкої тканини і прикрашали численними дорогоцінними каменями. Причому, колірна гамма сукні могла бути найрізноманітнішою, і в тон йому підбиралися камені, які нашивалися на вбрання. Голову нареченої прикрашала обруч, також всипаний коштовностями. У подібних весільних сукнях, облямованих хутром, також виходили заміж дочки старійшин слов'янських племен – кривичів, дреговичів, в'ятичів.

У звичайних сім'ях наречену обряжали в більш просте закрите плаття вільного покрою з довгими рукавами, головною прикрасою якого служила вишита кольорова стрічка з'єднує спереду горловину і поділ. Голову такий нареченої могли прикрашати вінок з квітів, срібний обруч або плетений шкіряний ремінь. При цьому зазвичай волосся дівчини не вкладалися – у багатьох племен вважалося, що після весілля наречена повинна розплести косу, символ дівочості. Практично у всіх слов'ян існувало повір'я, що до весілля наречений не повинен бачити обличчя нареченої, тому навіть перед язичницьким обрядом одруження, коли молоді і гості збиралися за одним столом, наречена виходила в щільній накидці, що приховує обличчя. Після хрещення Київської Русі, коли головним весільним обрядом стало церковне вінчання, змінилися і вимоги до вбрання нареченої. Це повинно було бути «глухе» закрите плаття з довгим рукавом, яке приховує обриси фігури. Знатні дівчата йшли під вінець у важких вбрання з оксамиту і парчі, які розшивалися дорогоцінними каменями, зокрема, перлами, і оторачивались хутром. Вага такого вбрання міг досягати 10-15 кг. Голову нареченої вінчала шапочка з оксамиту і хутра, зазвичай бордового або малахітового кольору, в тон їй підбиралася облямована хутром накидка, обличчя закривала тонка шовкова тканина, яка одягалась на голову під шапочку. У російських селах наречену також обряжали в закриті сукні, а приблизно з 15 століття – у вишиті сорочки і сарафани. Голову дівчини прикрашала загострена корона з вишивкою або напівдорогоцінним камінням, що нагадує перевернуте серце – кокошник. Також використовувалися обручі і вінки. Мода на класичні весільні сукні білого та пастельних тонів закріпилася в Росії лише в 18 столітті. Причому, в такому вбранні, доповненому ажурною фатою і вінком із живих або штучних квітів, вінчалися в основному городянки і заможні поміщицькі дочки. Дівчата з бідних селянських родин могли піти під вінець у бабусиній або маминому весільному вбранні з домотканого полотна, який приховував фігуру до самих п'ят. Весільні сарафани доповнювалися білими сорочками з яскравою вишивкою і ошатними хустками. Вищим шиком вважалося йти під вінець у червоних сап'янових чобітках, що за сільськими мірками вважалося ознакою достатку родини нареченої або нареченого (часто за відсутності коштів у батьків нареченої всі витрати оплачували родичі нареченого).

В необхідній кількості і по низькій ціні бутоньєрки для гостей купити ви можете на сайті http://floristika.lviv.ua/.

Ваше имя
Эл. Почта
Перейти к знакомству
Интересное почитать по теме

    

Эротический массаж от РАЙ Мужчины живущие в мегаполисах, таких как Днепр, как правило, постоянно занимаются бизнесом, или ... Комментариев пока нет.
Приобрести оптом товар пользующийся спросом для расширения товарного ряда розничного магазина Изделия для захвата взгляда потребителей Для большинства владельцев розничных торговых ... Комментариев пока нет.
Разработка номенклатуры Разработка номенклатуры взаимозаменяемых решений входов, а также методики выбора и применения ... Комментариев пока нет.
Лучшие интим товары в ero-zona.by Если Вас интересуют интим товары, то великолепный их выбор Вы найдете на сайте ... Комментариев пока нет.
Модная одежда для мальчиков по низким ценам Считается что девочки больше уделяют внимание своему внешнему виду и выбору модной красивой ... Комментариев пока нет.
Прогнозы - тенденции и тренды видеопроизводства Заказать видео и снять видеоролик интересным теперь очень просто - производство видео-роликов по ... Комментариев пока нет.
Что есть до и после тренировки для улучшения результатов? В наши дни, мы должны питаться здоровыми продуктами и часто посещать спортзал, чтобы иметь ... Комментариев пока нет.
Пластическая хирургия: шаги к совершенству Каждый человек с 18 лет может обратиться к пластическому хирургу для изменения собственной ... Комментариев пока нет.
Лечение с помощью тибетской медицины Сейчас навряд ли остался человек, который бы не слышал о лечении с помощью тибетской медицины, и ... Комментариев пока нет.
Как вылечить остеохондроз шеи Победа над остеохондрозом не могла даться просто – заболевание слишком сложное и основано ... Комментариев пока нет.
Авторские права
Копирование статей с сайта возможно только при установке прямой html-ссылки на сайт сайт знакомств и любви Loveforall.Org.Ua, открытой для индексирования! Копирование без соблюдения авторских прав, будет преследоваться по закону!
Ищите себе девушку в - смотрите фото, вы можете просто познакомится и пообщаться. Пригласить на свидание. Самые красивые парни в вашем городе, вы можете просмотреть каждую анкету, написать сообщение и познакомиться.